IV Ogólnopolskie Zawody O Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 4. - 5.4.2009 |
1 - IV Puchar Rycerza Kmity - BLOK I | 4.4.2009 - 8:30 |
Konkurencja 1 4.4.2009 - 8:30 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 8:30 |
1 2 3 4 5 | Skutela Martyna Ćwiêkała Olga Sikora Justyna Mazur Agnieszka Dergham Linda | 91 96 96 97 96 | AZS AWF Katowice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Skalar Słupsk Orka Zamość | POL POL POL POL POL | NT 3:08.08 2:52.11 2:58.29 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 4, 8:35 |
1 2 3 4 5 6 | Ulatowska Alicja Kłopocka Paulina Wakuła Karolina Przystalska Angelika Ulfig Weronika Belicka Beata | 96 95 93 93 94 94 | Aquatica Pawłowice Olimpia Lublin AZS AWF Katowice Unia Oświêcim AZS AWF Katowice Orka Jêdrzejów | POL POL POL POL POL POL | 2:41.44 2:32.97 2:22.11 2:27.63 2:38.67 2:48.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 4, 8:35 |
1 2 3 4 5 6 | Perek Natalia Medvetchi Ana Radlińska Marcelina Kapcińska Klaudia Sienkiewicz Anna Goc Katarzyna | 94 88 93 94 95 95 | MKS MOS Katowice FINS of Moldova Orka Zamość Unia Oświêcim Zryw Opole MKS MOS Katowice | POL MDA POL POL POL POL | 2:40.33 2:30.43 2:17.93 2:24.38 2:38.35 2:46.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 4, 8:40 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Aleksandra Rybska Agnieszka Sikora Paulina Kuzawińska Karolina Musiał Natalia Dworaczek Paulina | 97 95 93 93 95 96 | Fala Ropczyce Unia Tarnów Unia Oświêcim MZOS Płock Unia Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:40.28 2:29.77 2:13.02 2:22.79 2:37.42 2:45.37 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4.4.2009 - 8:45 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 8:45 |
1 2 3 4 5 6 | Suchodolski Rafał Kopiec Artur Napiórkowski Daniel Mika Kamil Trela Konrad Wita Lukasz | 95 95 95 95 95 93 | Górnik Radlin Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 6, 8:45 |
1 2 3 4 5 6 | Pietruczuk Damian Ivanshchuk Yevhen Czech Dawid Goj Kordian Masnyy Vitaliy Kica Paweł | 92 96 95 95 95 96 | Skalar Słupsk Ternopil Sports School Aquatica Pawłowice MOSiR Mysłowice Ternopil Sports School Jordan Kraków | POL UKR POL POL UKR POL | NT 3:03.27 2:44.72 2:49.18 3:10.10 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 6, 8:50 |
1 2 3 4 5 6 | Bobrowski Martin Sokołowski Kamil Salamon Jonasz Chlipała Patryk Bar Kamil Łoś Konrad | 96 95 96 94 92 96 | Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Górnik Radlin MKS MOS Katowice Orlik Przeworsk Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | 2:41.56 2:40.23 2:33.44 2:39.44 2:41.41 2:42.16 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 6, 8:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kudła Łukasz Brembor Tomasz Paszek Marcin Nocoń Sebastian Poprawa Michał Błochowiak Alexander | 95 94 89 92 94 95 | MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice Warta Poznań AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 2:26.80 2:12.31 1:58.96 2:06.33 2:22.51 2:32.35 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 6, 8:55 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczyński Bartosz Kaczmarek Wojciech Łuczak Piotr SK Klupa Michał SK Skórski Jakub Hydzik Piotr | 93 95 92 90 94 95 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków Avia Świdnik Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 2:26.18 2:11.22 1:58.26 2:04.66 2:19.16 2:29.55 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 6, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 | Joniec Artur Baran Rafał Cieślak Marcin SK Bulak Michał Klich Kacper Staniszewski Kacper | 95 93 92 92 94 94 | MOSiR Mysłowice Jordan Kraków Warszawianka Warszawa Orka Zamość AZS AWF Katowice Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 2:24.27 2:07.54 1:55.93 2:03.18 2:13.77 2:29.07 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4.4.2009 - 9:05 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 9:05 |
2 3 4 5 | Kinczkowska Dominika Dryja Alicja Kucharska Julia Kinczkowska Kaja | 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Swim Live Brzeziny Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | NT NT NT NT | PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 14, 9:05 |
1 2 3 4 5 | Murzyn Karolina Ulfig Weronika Półgroszewicz Aleksandra Kołodziejczyk Żaklina Stojanowska Wiktoria | 95 94 94 95 97 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice Swim Live Brzeziny Atol Oleśnica | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 14, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Karolina Cybulska Iga Szkudlarek Karolina Bernas Paulina Szczerbowska Urszula Osiadły Marta | 92 90 96 97 96 94 | Aquatica Pawłowice Karol Wadowice Korona Kraków Skalar Słupsk Ósemka Oświêcim Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | NT 50.09 47.86 48.50 53.71 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 14, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Justyna Mazur Agnieszka Chmielek Anna Kalashnikova Viktoriya Drozdowska Jolanta Mazurek Patrycja | 96 97 96 96 95 96 | Ósemka Oświêcim Skalar Słupsk Jordan Kraków Ternopil Sports School Orlik Przeworsk Korona Kraków | POL POL POL UKR POL POL | 46.64 46.22 44.30 45.64 46.41 47.37 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 14, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepanik Gabriela Woś Julia Stepaniak Msłgorzata Dyrcz Justyna Pancerz Magda Palka Gabriela | 97 93 93 93 95 95 | Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice Korona Kraków Karol Wadowice Orka Jêdrzejów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 43.72 43.19 42.75 43.03 43.54 44.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 14, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Pokrywa Zofia Karcz Sabina Redosz Marta Studzińska Wiktoria Marchak Yulia Zimończyk Natalia | 94 94 97 96 94 96 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Skalar Słupsk Jordan Kraków Ternopil Sports School Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL UKR POL | 42.62 42.10 42.04 42.08 42.25 42.63 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 14, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wiśniewska Klaudia Ossolińska Anna Gruchalska Natalia Wolska Sandra Hopało Maja Kwiatkowska Kaja | 95 94 96 95 97 96 | Skalar Słupsk Orlik Przeworsk Sokół Rzeszów Korona Kraków Skalar Słupsk Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 41.98 41.39 40.86 40.95 41.56 42.03 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 14, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Magdalena Hyży Aneta Ślêczkowska Karolina Halska Rebeka Janisz Gabriela Świeca Kamila | 97 96 94 94 96 97 | Aquarius Myślenice SwimArt Myślenice Kmita Zabierzów Atol Oleśnica Orlik Przeworsk Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 40.72 40.42 39.88 40.16 40.57 40.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Porosło Karolina Piasecka Marta SK Kowalik Karolina Pokrywa Joanna Wyżgolik Vanessa Bilska Klaudia | 95 91 95 93 91 95 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków Korona Kraków MKS MOS Katowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 39.39 39.19 38.56 39.14 39.39 39.59 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Magier Marta Pomietło Aleksandra Wejman Anna Suder Marta Parcewicz Monika Romańczyk Agnieszka | 94 94 93 97 94 95 | Skalar Słupsk Kmita Zabierzów Orka Jêdrzejów CKiS Skawina Unia Busko MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 38.38 38.10 37.91 38.06 38.11 38.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Izabela Bukowska Kaja Tabiś Gabriela Biber Klaudia Petrow Magda Kołodziej Alicja | 96 97 95 94 95 93 | Jordan Kraków Skalar Słupsk CKiS Skawina MKS MOS Katowice Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 37.82 37.74 37.05 37.67 37.80 37.91 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bik Kinga Tyrpa Aleksandra Nowak Paulina Madeja Magdalena Kawecka Anna SK Wodecka Agnieszka | 95 94 96 96 92 95 | Wodnik Krosno CKiS Skawina Wodnik Radom UKS SP 8 Chrzanów Salos Cortile Kielce Górnik Radlin | POL POL POL POL POL POL | 36.82 36.62 36.14 36.51 36.73 37.01 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Cerednicenco Olga Kuś Dominika Gawełczyk Dominika SK Uryga Paulina Szula Anna Dudek Marlena | 82 93 91 95 93 94 | FINS of Moldova Jordan Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświêcim | MDA POL POL POL POL POL | 35.50 35.28 35.01 35.10 35.32 35.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 14, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Szpak Zofia Lis Magdalena Czerniak Monika SK Stambuła Patrycja Sirghi Lilia Bajorska Dorota | 92 93 92 93 81 94 | Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice Bobry Dêbica Wodnik Siemianowice Śl. FINS of Moldova Unia Oświêcim | POL POL POL POL MDA POL | 34.61 33.78 33.13 33.76 34.00 34.87 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4.4.2009 - 9:20 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kocwa Paweł Lutak Jakub Karwala Maciej Skrzypczyński Daniel Tyczka Wojciech Pietrzyk Mikołaj | 98 95 96 94 95 97 | Kmita Zabierzów Sokół Rzeszów Jordan Kraków Aquatica Pawłowice MKS MOS Katowice Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 16, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Słowiński Michał Bańczyk Paweł Wiliński Bartłomiej Maniek Damian Morchal Michał Kuca Przemysław | 94 96 96 95 95 94 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Swim Live Brzeziny Jordan Kraków Atol Oleśnica Krotosz Krotoszyn | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 16, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Jêdrzejak Łukasz Pietrzak Dawid Ulfik Pawel Karpf Adam Orpiszak Bartłomiej Sokołowski Kamil | 94 97 94 95 95 95 | Wodnik Siemianowice Śl. Rekin Bydgoszcz MKS MOS Katowice MKS MOS Katowice Krotosz Krotoszyn Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Twarowski Jerzy Fuks Kamil Klimczak Hubert Jamroży Artur Żurawicz Mateusz Kuśmierz Jacek | 95 96 97 95 97 95 | Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Orlik Przeworsk AZS AWF Katowice Rekin Bydgoszcz Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | NT NT 51.66 NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Graca Bartosz Misiewicz Karol Kwapisz Mateusz Szylder Sebastian Bijak Patryk Madetko Hubert | 97 97 94 97 96 95 | Karol Wadowice Manta Jelcz Laskowice Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Orka Jêdrzejów | POL POL POL POL POL POL | 46.65 44.62 44.11 44.37 44.76 48.09 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Szpejankowski Maciej Ostrowski Rafał Grzesło Stanisław Warzecha Wiktor Brzuś Michał Parfenyuk Konstyantyn | 96 95 96 95 97 96 | Orlik Przeworsk Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Zamość Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 43.55 42.38 40.45 41.41 43.53 44.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wojdak Wojciech Chałupiński Karol Nowak Kacper Zak Patryk Olbrycht Dawid Adamczyk Hubert | 96 94 94 97 96 97 | Wiking Brzesko Aquatica Pawłowice Skalar Słupsk Fala Ropczyce Jordan Kraków Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 40.33 40.11 39.04 39.31 40.24 40.33 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Komisaruk Jakub Plesnar Paweł Łukasik Daniel Fremel Dawid Kliza Mateusz Jabłoński Wojciech | 94 92 94 96 94 96 | Manta Jelcz Laskowice Sokół Rzeszów Unia Busko Wodnik Siemianowice Śl. Avia Świdnik Górnik Radlin | POL POL POL POL POL POL | 38.09 37.81 37.29 37.34 37.93 38.22 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Kacper Majdziński Adrian Wasilewski Raivo Kłos Grzegorz Marushchak Ostap Gardyan Dawid | 94 93 95 95 94 95 | Skalar Słupsk Aquatica Pawłowice Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice Ternopil Sports School Górnik Radlin | POL POL POL POL UKR POL | 36.08 35.59 35.20 35.31 35.79 36.76 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczyński Bartosz Trela Konrad Mika Kamil Pałkowski Jakub Szydlowski Grzegorz Rutkowski Jakub | 93 95 95 94 94 94 | AZS AWF Katowice Jordan Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków Unia Busko Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 34.83 34.75 34.45 34.50 34.80 34.84 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Mazgaj Jan Koziński Amadeusz Szczepański Adam Olejnik Maciej Plachetka Kamil Postulka Paweł | 95 94 92 94 93 95 | AZS AWF Katowice Jordan Kraków Unia Busko MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 34.39 33.88 33.68 33.86 34.00 34.41 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczyński Jakub Ogiermann Mateusz Wincełowicz Mikołaj Rubay Mykola Jóźwik Filip Kubica Marcin | 95 93 95 92 94 94 | AZS AWF Katowice Kochłowiczanka Ruda Śl. Unia Tarnów Ternopil Sports School MOSM Tychy MKS MOS Katowice | POL POL POL UKR POL POL | 33.61 33.33 33.11 33.28 33.55 33.63 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Nicał Jacek Korzuch Mateusz Odomirski Tomasz SK Nowak Patryk Kulesza Łukasz Sroka Piotr | 95 95 91 95 95 95 | Korona Kraków MKS MOS Katowice Jordan Kraków MOSiR Mysłowice Orka Zamość Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 32.84 32.59 32.13 32.35 32.71 32.99 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Godziek Marek Zyg Dominik Ślêzak Radosław Hołub Maciej Ziemianin Kamil Żukowski Maciej | 90 94 94 95 90 93 | AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice CKiS Skawina Orlik Przeworsk Zryw Opole Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 31.86 31.65 31.57 31.58 31.85 31.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Zych Jakub Treliński Bartosz Wasil Sebastian Guzik Jakub Rokita Michał Czajkowski Wojciech | 90 94 94 91 93 94 | Jordan Kraków Orka Jêdrzejów Avia Świdnik Wodnik Krosno AZS AWF Katowice Avia Świdnik | POL POL POL POL POL POL | 30.98 30.62 30.05 30.06 30.79 31.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejski Mateusz Gładysz Krzysztof Gorczyca Przemysław Stachura Maciej SK Przybysz Łukasz Capitanciuc Andrei | 92 92 90 91 87 85 | Korner Zielona Góra MKS MOS Katowice AZS AWF Katowice Zryw Opole Swim Live Brzeziny FINS of Moldova | POL POL POL POL POL MDA | 29.86 29.14 28.04 28.67 29.80 30.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
9:40 | Rozgrzewka |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 4.4.2009 - 10:10 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 | Ślêczkowska Weronika Kopek Anna Korzonek Urszula Zamachowska Wiktoria Zielińska Anna | 98 98 98 98 99 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | PK PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Półgroszewicz Aleksandra Gurgul Karolina Cieśla Adrianna Osiadły Marta Drozdowska Jolanta Wodecka Agnieszka | 94 92 97 94 95 95 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice Orlik Przeworsk Górnik Radlin | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Parcewicz Monika Janisz Gabriela Romańczyk Agnieszka Zimończyk Natalia Szczerbowska Urszula Kulig Dorota | 94 96 95 96 96 96 | Unia Busko Orlik Przeworsk MKS MOS Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświêcim Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Cybulska Iga Szkudlarek Karolina Hopało Maja Kulaga Dominika Wolska Sandra Bernas Paulina | 90 96 97 97 95 97 | Karol Wadowice Korona Kraków Skalar Słupsk Sokół Rzeszów Korona Kraków Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 46.00 42.98 41.83 42.08 44.31 49.07 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Potêpa Karolina Olczyk Martyna Wiszniewska Weronika Sarna Patrycja Biernat Anna Redosz Marta | 96 97 95 97 96 97 | Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Kmita Zabierzów Atol Oleśnica Korona Kraków Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 41.51 41.37 40.22 41.32 41.40 41.64 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Chernitska Lesiya Chruścińska Katarzyna Stojanowska Wiktoria Pokrywa Zofia Banach Aleksandra Semenova Anastasiya | 95 95 97 94 96 96 | Ternopil Sports School Jordan Kraków Atol Oleśnica Korona Kraków Jordan Kraków Ternopil Sports School | UKR POL POL POL POL UKR | 40.00 39.39 39.33 39.35 39.70 40.14 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bilska Klaudia Mytnik Aleksandra Pancerz Magda Wejman Anna Kisiel Monika Niemiec Aleksandra | 95 95 95 93 96 97 | AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów Orka Jêdrzejów Orka Jêdrzejów MOSiR Mysłowice Fala Ropczyce | POL POL POL POL POL POL | 38.79 38.60 38.34 38.40 38.66 39.11 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Anna Kutnik Karolina Tymińska Anna Janik Kinga Stepaniak Msłgorzata Hyży Aneta | 96 95 95 96 93 96 | Wodnik Siemianowice Śl. Sokół Rzeszów MKS MOS Katowice Korona Kraków Korona Kraków SwimArt Myślenice | POL POL POL POL POL POL | 38.18 38.08 37.94 38.03 38.12 38.31 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dergham Linda Milewska Marta Levytska Iryna Bik Kinga Hajto Julia Bukowska Kaja | 96 96 96 95 92 97 | Orka Zamość AZS AWF Katowice Ternopil Sports School Wodnik Krosno CKiS Skawina Skalar Słupsk | POL POL UKR POL POL POL | 37.62 37.20 37.10 37.13 37.23 37.69 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 16, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielek Anna Leśniak Agnieszka Rakoczy Magdalena Halska Rebeka Bednarz Aleksandra Krupa Karolina | 96 95 95 94 96 95 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice Atol Oleśnica Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 36.84 36.66 36.17 36.19 36.73 36.92 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 16, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Nêdza Aleksandra Pokrywa Joanna Sowa Marta Kuś Dominika Pabian Agnieszka Szkrobocz Martyna | 95 93 96 93 96 95 | Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 35.95 35.77 35.33 35.46 35.94 36.06 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 16, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bojko Justyna Topór Anna Góralczyk Nikolina Wyżgolik Vanessa Belicka Beata Wojda Sylwia | 95 95 96 91 94 94 | CKiS Skawina MKS MOS Katowice UKS SP 8 Chrzanów MKS MOS Katowice Orka Jêdrzejów Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 34.96 34.73 34.38 34.54 34.75 35.03 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 16, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lipowska Małgorzata Perek Natalia Wiśniewska Klaudia Ślêczkowska Karolina Dymon Izabella Długołêcka Karolina | 95 94 95 94 96 96 | Jordan Kraków MKS MOS Katowice Skalar Słupsk Kmita Zabierzów Wodnik Radom Unia Busko | POL POL POL POL POL POL | 34.11 33.93 33.55 33.91 34.01 34.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 16, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jawor Agnieszka Kamińska Aleksandra SK Nowosad Katarzyna Prażmowska Aleksandra Kapcińska Klaudia Murzyn Karolina | 96 92 96 95 94 95 | Jordan Kraków Warszawianka Warszawa Kmita Zabierzów Zryw Opole Unia Oświêcim Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 33.40 33.32 33.10 33.32 33.35 33.53 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 16, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sowa Kinga Pislari Alina Wójciak Zuzanna Misera Adrianna Dodi Liuba Rumińska Marlena | 93 87 91 92 84 93 | Jordan Kraków FINS of Moldova Jordan Kraków MKS MOS Katowice FINS of Moldova Manta Jelcz Laskowice | POL MDA POL POL MDA POL | 32.73 32.49 32.04 32.16 32.60 32.79 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 16, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Piasecka Marta SK Petrow Magda Wilk Katarzyna SK Kołodziejczyk Izabella Sadło Kamila Jabłońska Roksana | 91 95 92 94 94 93 | AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów Jordan Kraków Manta Jelcz Laskowice Avia Świdnik AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 31.62 31.07 29.29 29.49 31.50 31.85 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 4.4.2009 - 10:25 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 10:25 |
1 2 3 4 5 | Zieliński Szymon Zieliński Maciej Łaszczyk Adam Leś Filip Ziemianin Jakub | 98 98 97 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Swim Live Brzeziny Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 19, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Gardyan Dawid Świerczyński Jakub Wita Lukasz Skrzypczyński Daniel Kłos Grzegorz Klimczak Hubert | 95 95 93 94 95 97 | Górnik Radlin AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice Orlik Przeworsk | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 19, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Suchodolski Rafał Bar Kamil Łabuz Rafał Jabłoński Wojciech Majdziński Adrian Mazgaj Jan | 95 92 95 96 93 95 | Górnik Radlin Orlik Przeworsk Korona Kraków Górnik Radlin Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 19, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wądrzyk Michał Liszkowski Dominik Madetko Hubert Sieprawski Jakub Osiadły Mateusz Adamczyk Hubert | 97 97 95 96 97 97 | Karol Wadowice Korona Kraków Orka Jêdrzejów CKiS Skawina Aquatica Pawłowice Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 47.04 43.53 42.84 42.96 45.01 51.21 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 19, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Budziszewski Wojciech Kawiecki Rafał Misiewicz Karol Ostrowski Rafał Habuda Taras Fuks Kamil | 97 96 97 95 97 96 | Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Manta Jelcz Laskowice Jordan Kraków Ternopil Sports School Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL UKR POL | 42.01 40.82 40.67 40.70 41.83 42.29 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 19, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ojczyk Grzegorz Matushak Konstyantyn Bajak Michał Damasiewicz Andrzej Łoś Konrad Kocwa Paweł | 96 96 97 94 96 97 | Jordan Kraków Ternopil Sports School Sokół Rzeszów Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Kmita Zabierzów | POL UKR POL POL POL POL | 39.46 39.00 38.81 38.91 39.45 39.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Hydzik Piotr Omelyanenko Oleksandr Jêdrzejak Łukasz Lelek Mateusz Kwapisz Mateusz Postulka Paweł | 95 96 94 96 94 95 | Karol Wadowice Ternopil Sports School Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice | POL UKR POL POL POL POL | 38.19 37.83 37.66 37.81 38.00 38.36 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Konrad Żurawicz Mateusz Zak Patryk Morchal Michał Wątorek Adam Bula Marcin | 95 97 97 95 96 96 | Jordan Kraków Rekin Bydgoszcz Fala Ropczyce Atol Oleśnica Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | 37.55 37.24 37.13 37.22 37.36 37.59 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bijak Patryk Ulfik Pawel Warzecha Wiktor Kmiecik Mateusz Mitek Edward Ivanshchuk Yevhen | 96 94 95 94 94 96 | Jordan Kraków MKS MOS Katowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 36.92 36.54 36.30 36.40 36.87 37.04 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Filip Król Artur Nicał Jacek Salik Borys Fryndo Michał Frączek Przemysław | 96 96 95 97 94 94 | Jordan Kraków Sokół Rzeszów Korona Kraków Atol Oleśnica Orlik Przeworsk Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 36.10 35.48 35.13 35.15 35.62 36.20 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Mateusz Nowak Patryk Kubica Marcin Wiesner Paweł Orpiszak Bartłomiej Lipowski Jerzy | 96 95 94 94 95 94 | Wodnik Siemianowice Śl. MOSiR Mysłowice MKS MOS Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Krotosz Krotoszyn Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 34.73 34.51 34.20 34.45 34.55 35.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kapała Przemysław Łacina Krzysztof Chlipała Patryk Kuca Przemysław Poprawa Michał Mikoś Dawid | 94 95 94 94 94 96 | Jordan Kraków Zryw Opole MKS MOS Katowice Krotosz Krotoszyn AZS AWF Katowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 34.07 33.77 33.66 33.67 33.79 34.18 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Ungeheuer Mateusz Salamon Jonasz Warwas Szymon Czekaj Kamil Ślêzak Radosław Brzuś Michał | 96 96 95 96 94 97 | Sokół Rzeszów Górnik Radlin AZS AWF Katowice Jordan Kraków CKiS Skawina Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 33.12 32.37 31.95 32.22 33.00 33.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepański Adam Kaczor Damian Pietruczuk Damian Jamroży Artur Lubowiecki Jakub Staniek Piotr | 92 94 92 95 95 93 | Unia Busko Kmita Zabierzów Skalar Słupsk AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 31.79 31.54 31.51 31.53 31.59 31.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Cebula Sebastian Miś Bartłomiej Ksycki Mateusz Szydlowski Grzegorz Nowak Kacper Wanat Michał | 95 95 92 94 94 93 | Kochłowiczanka Ruda Śl. Unia Tarnów Skalar Słupsk Unia Busko Skalar Słupsk Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 31.26 31.15 30.86 30.92 31.25 31.30 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowski Arkadiusz Niegot Mateusz Ciêżkowski Dominik Zyg Dominik Wasilewski Raivo Wilk Przemysław | 90 90 96 94 95 95 | AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków MKS MOS Katowice Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 30.71 30.54 30.05 30.44 30.60 30.76 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Treliński Bartosz Habrat Krzysztof Maniek Damian Kłapyta Jakub Baszak Adrian Klupa Michał SK | 94 94 95 95 93 90 | Orka Jêdrzejów Siemaszka Piekary Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół Rzeszów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 30.02 29.83 29.61 29.77 29.93 30.04 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kisiel Adrian Błochowiak Alexander Stark Patryk Brus Dominik Wasil Sebastian Pyrlik pawel | 93 95 93 93 94 94 | AZS AWF Katowice Skalar Słupsk AZS AWF Katowice Jordan Kraków Avia Świdnik Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 29.06 28.80 28.69 28.69 28.93 29.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 19 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Ważeliński Błażej Gawlik Jarosław SK Odomirski Tomasz SK Pietrzyk Patryk Dyduch Marcin Filuś Sebastian | 93 92 91 92 91 92 | Korner Zielona Góra Warszawianka Warszawa Jordan Kraków Korner Zielona Góra Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 27.84 27.43 26.63 26.84 27.46 27.92 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 4.4.2009 - 10:45 | Kobiet, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Minimum startowe 16 +: 4:39.24; 14 - 15: 4:46.69; 12 - 13: 5:02.32 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 | Rakoczy Magdalena Kmiecik Sabina Kołodziejczyk Izabella Niemiec Aleksandra Goc Katarzyna | 95 96 94 97 95 | AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów Manta Jelcz Laskowice Fala Ropczyce MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL | NT 5:15.02 5:08.68 5:09.46 5:21.19 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 6, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Jabłońska Angelika Szczyrbak Kornelia Rumińska Marlena Długołêcka Karolina Dworaczek Paulina Sirignano Luigia | 96 96 93 96 96 96 | Unia Busko CKiS Skawina Manta Jelcz Laskowice Unia Busko Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 4:59.23 4:50.37 4:48.65 4:49.95 4:52.34 5:01.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 6, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Magier Marta Uryga Paulina Pomietło Aleksandra Flak Daria Ulatowska Alicja Tyrpa Aleksandra | 94 95 94 95 96 94 | Skalar Słupsk Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Aquatica Pawłowice CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 4:46.42 4:45.70 4:44.91 4:45.58 4:46.13 4:46.60 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Marlena Przystalska Angelika Głąb Weronika Iżewska Agnieszka Szpak Zofia Tabiś Gabriela | 94 93 94 94 92 95 | Unia Oświêcim Unia Oświêcim Unia Tarnów Jordan Kraków Korner Zielona Góra CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 4:41.38 4:41.17 4:39.34 4:40.50 4:41.27 4:44.81 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 6, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Suchaniak Irena Sadło Kamila Radlińska Marcelina Sêdłak Katarzyna Wakuła Karolina Bajorska Dorota | 93 94 93 94 93 94 | Korona Kraków Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość AZS AWF Katowice Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 4:37.76 4:32.95 4:30.97 4:32.83 4:33.61 4:38.27 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 6, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Pyszka Alicja Kawecka Anna SK Gawełczyk Dominika SK Kamińska Aleksandra SK Zagrodnik Aleksandra Kuzawińska Karolina | 93 92 91 92 93 93 | Jordan Kraków Salos Cortile Kielce AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Unia Oświêcim MZOS Płock | POL POL POL POL POL POL | 4:26.78 4:22.85 4:15.35 4:18.50 4:24.90 4:28.74 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 4.4.2009 - 11:20 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Minimum startowe 16 +: 4:21.46; 14 - 15: 4:30.58; 12 - 13: 4:21.46 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:20 |
2 3 4 5 | Ogiermann Mateusz Komisaruk Jakub Salik Borys Bula Marcin | 93 94 97 96 | Kochłowiczanka Ruda Śl. Manta Jelcz Laskowice Atol Oleśnica Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL | NT 4:59.30 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 6, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Zacharski Szymon Hołub Jan Łacina Krzysztof Głowacki Patryk Mucha Kamil Pietrzak Dawid | 96 96 95 95 96 97 | Unia Busko Avia Świdnik Zryw Opole Unia Tarnów Jordan Kraków Rekin Bydgoszcz | POL POL POL POL POL POL | 4:48.93 4:39.08 4:30.00 4:33.66 4:42.03 4:59.18 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 6, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wojdak Wojciech Ożóg Karol Czech Dawid Kudła Łukasz Miś Bartłomiej Szamreta Marcel | 96 94 95 95 95 94 | Wiking Brzesko CKiS Skawina Aquatica Pawłowice MOSiR Mysłowice Unia Tarnów CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 4:29.51 4:27.84 4:23.93 4:26.34 4:28.00 4:29.92 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 6, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mitek Edward Habrat Krzysztof Kaczmarek Wojciech Gradzi Patryk SR Kotlewski Michał Twarowski Jerzy | 94 94 95 92 94 95 | Jordan Kraków Siemaszka Piekary AZS AWF Katowice Jordan Kraków Zryw Opole Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 4:20.22 4:19.29 4:15.52 4:16.22 4:19.61 4:20.99 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 6, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bulak Michał Klich Kacper Żukowski Maciej Książek Michał Kliza Mateusz Brembor Tomasz | 92 94 93 93 94 94 | Orka Zamość AZS AWF Katowice Orka Zamość Jordan Kraków Avia Świdnik AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 4:14.50 4:13.77 4:12.31 4:12.75 4:13.83 4:14.59 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Klupa Michał SK Łuczak Piotr SK Otłowski Aleksy SK Paszek Marcin Bor Radosław Nocoń Sebastian | 90 92 91 89 93 92 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Warta Poznań Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 4:04.74 3:59.41 3:51.41 3:56.66 4:02.30 4:09.69 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 4.4.2009 - 11:50 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał A |
Zawodnicy rezerwowi |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4.4.2009 - 12:10 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał A |
Zawodnicy rezerwowi |
<< TOP >> |
2 - IV Puchar Rycerza Kmity - BLOK II | 4.4.2009 - 14:40 |
Konkurencja 9 4.4.2009 - 14:40 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 14:40 |
2 3 4 | Winkler Natalia Świeca Kamila Dyrcz Justyna | 96 97 93 | Kochłowiczanka Ruda Śl. Sokół Rzeszów Karol Wadowice | POL POL POL | NT 46.35 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 12, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wiertelorz Dorota Bednarz Aleksandra Biernat Anna Olczyk Martyna Hopało Maja Cieśla Adrianna | 96 96 96 97 97 97 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Korona Kraków Aquatica Pawłowice Skalar Słupsk Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 42.34 38.41 38.23 38.40 39.51 43.93 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 12, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Stojanowska Wiktoria Bukowska Kaja Potêpa Karolina Palka Gabriela Halska Rebeka Porosło Karolina | 97 97 96 95 94 95 | Atol Oleśnica Skalar Słupsk Jordan Kraków Kmita Zabierzów Atol Oleśnica Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 37.36 36.51 36.14 36.20 37.00 37.48 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 12, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Banach Aleksandra Nêdza Aleksandra Milewska Marta Kisiel Monika Gruchalska Natalia Mazur Agnieszka | 96 95 96 96 96 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice Sokół Rzeszów Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 35.80 35.22 34.92 35.16 35.50 36.08 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 12, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Justyna Dergham Linda Szkrobocz Martyna Madeja Magdalena Niemiec Aleksandra Ćwiêkała Olga | 96 96 95 96 97 96 | Ósemka Oświêcim Orka Zamość AZS AWF Katowice UKS SP 8 Chrzanów Fala Ropczyce Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 34.48 34.06 33.77 33.96 34.22 34.81 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 12, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepańska Ewa Jawor Agnieszka Tymińska Anna Głąb Weronika Kwiatkowska Kaja Goc Katarzyna | 92 96 95 94 96 95 | Unia Busko Jordan Kraków MKS MOS Katowice Unia Tarnów Jordan Kraków MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 33.52 33.16 32.87 32.98 33.44 33.67 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 12, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Studzińska Wiktoria Porańska Marlena Kmiecik Sabina Ulfig Weronika Sienkiewicz Anna Suchaniak Irena | 96 95 96 94 95 93 | Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice Zryw Opole Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 32.72 32.47 32.44 32.47 32.51 32.78 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 12, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kutnik Karolina Tabara Olga Pyszka Alicja Rybska Agnieszka Belicka Beata Parcewicz Monika | 95 91 93 95 94 94 | Sokół Rzeszów FINS of Moldova Jordan Kraków Unia Tarnów Orka Jêdrzejów Unia Busko | POL MDA POL POL POL POL | 32.26 32.00 31.93 31.98 32.09 32.33 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 12, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Topór Anna Pomietło Aleksandra Medvetchi Ana Perek Natalia Wójciak Zuzanna Godniowska Agnieszka | 95 94 88 94 91 94 | MKS MOS Katowice Kmita Zabierzów FINS of Moldova MKS MOS Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL MDA POL POL POL | 31.69 31.40 31.23 31.24 31.60 31.88 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 12, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Przystalska Angelika Dymon Izabella Czerniak Monika SK Wakuła Karolina Ulatowska Alicja Rumińska Marlena | 93 96 92 93 96 93 | Unia Oświêcim Wodnik Radom Bobry Dêbica AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice Manta Jelcz Laskowice | POL POL POL POL POL POL | 31.14 30.52 30.38 30.42 30.73 31.14 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 12, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kuzawińska Karolina Kłopocka Paulina Sikora Paulina Misera Adrianna Krasnowska Anna Gawełczyk Dominika SK | 93 95 93 92 89 91 | MZOS Płock Olimpia Lublin Unia Oświêcim MKS MOS Katowice Zryw Opole AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 30.19 30.17 29.95 30.07 30.18 30.28 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 12, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Uryga Paulina Wyżgolik Vanessa Radlińska Marcelina Skutela Martyna Kapcińska Klaudia Kołodziejczyk Izabella | 95 91 93 91 94 94 | Jordan Kraków MKS MOS Katowice Orka Zamość AZS AWF Katowice Unia Oświêcim Manta Jelcz Laskowice | POL POL POL POL POL POL | 29.66 29.14 27.94 28.82 29.33 29.73 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 4.4.2009 - 14:55 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 14:55 |
1 2 3 4 5 | Leś Filip Graca Bartosz Mośko Michał Kobyłczyk Szymon Szpejankowski Maciej | 98 97 96 95 96 | Kmita Zabierzów Karol Wadowice Kochłowiczanka Ruda Śl. UKS SP 8 Chrzanów Orlik Przeworsk | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 17, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Cebula Sebastian Liszkowski Dominik Bańczyk Paweł Budziszewski Wojciech Kuśmierz Jacek Kłos Grzegorz | 95 97 96 97 95 95 | Kochłowiczanka Ruda Śl. Korona Kraków Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Karol Wadowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | NT 43.09 40.49 41.20 45.10 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 17, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wątorek Adam Ojczyk Grzegorz Fuks Kamil Karwala Maciej Słowiński Michał Szylder Sebastian | 96 96 96 96 94 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 39.94 38.84 38.18 38.19 39.78 40.30 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 17, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Piotr Damasiewicz Andrzej Ivanshchuk Yevhen Misiewicz Karol Sieprawski Jakub Bajak Michał | 96 94 96 97 96 97 | Jordan Kraków Korona Kraków Ternopil Sports School Manta Jelcz Laskowice CKiS Skawina Sokół Rzeszów | POL POL UKR POL POL POL | 37.54 36.84 36.02 36.63 37.39 38.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 17, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Bajak Mateusz Kopiec Artur Mikoś Dawid Fryndo Michał Pietrzyk Mikołaj Masnyy Vitaliy | 97 95 96 94 97 95 | Sokół Rzeszów Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Orlik Przeworsk Aquatica Pawłowice Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 35.28 35.16 34.97 35.04 35.18 36.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 17, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kmiecik Mateusz Plachetka Kamil Pancerz Łukasz Sokołowski Kamil Wiesner Paweł Morchal Michał | 94 93 96 95 94 95 | Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Atol Oleśnica | POL POL POL POL POL POL | 34.90 33.94 33.32 33.49 34.19 34.92 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 17, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Goj Kordian Kawiecki Rafał Sroka Piotr Rubay Mykola Gardyan Dawid Bobrowski Martin | 95 96 95 92 95 96 | MOSiR Mysłowice Jordan Kraków Sokół Rzeszów Ternopil Sports School Górnik Radlin Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL UKR POL POL | 32.88 32.79 32.40 32.50 32.84 33.23 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 17, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Salik Borys Brzuś Michał Łoś Konrad Maniek Damian Litwa Krzysztof Ksycki Mateusz | 97 97 96 95 96 92 | Atol Oleśnica Orka Zamość Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Aquarius Myślenice Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 32.19 32.01 31.97 31.98 32.03 32.40 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 17, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Czenczek Daniel Kudła Łukasz Bar Kamil Baran Filip Salamon Jonasz Olejnik Maciej | 94 95 92 96 96 94 | Korona Kraków MOSiR Mysłowice Orlik Przeworsk Jordan Kraków Górnik Radlin MOSiR Mysłowice | POL POL POL POL POL POL | 31.78 31.37 31.25 31.31 31.56 31.85 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 17, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Suchodolski Rafał Czech Dawid Chlipała Patryk Król Artur Ungeheuer Mateusz Gajewski Bartosz | 95 95 94 96 96 95 | Górnik Radlin Aquatica Pawłowice MKS MOS Katowice Sokół Rzeszów Sokół Rzeszów MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 31.21 30.96 30.91 30.94 30.99 31.24 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 17, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Brembor Tomasz Ulfik Pawel Baszak Adrian Lubowiecki Jakub Łacina Krzysztof Majdziński Adrian | 94 94 93 95 95 93 | AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice Sokół Rzeszów MOSiR Mysłowice Zryw Opole Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 30.80 30.54 30.44 30.51 30.56 30.81 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 17, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczyński Bartosz Kramorz Bartosz Zych Jakub Pyrlik pawel Nicał Jacek Joniec Artur | 93 93 90 94 95 95 | AZS AWF Katowice Kochłowiczanka Ruda Śl. Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków MOSiR Mysłowice | POL POL POL POL POL POL | 30.22 30.09 29.98 30.08 30.20 30.23 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 17, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wita Lukasz Warwas Szymon Pyka Tomasz Staniszewski Kacper Napiórkowski Daniel Kuca Przemysław | 93 95 92 94 95 94 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn Koźle Skalar Słupsk AZS AWF Katowice Krotosz Krotoszyn | POL POL POL POL POL POL | 29.76 29.73 29.59 29.70 29.74 29.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 17, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Poprawa Michał Plesnar Paweł Nowak Patryk Stark Patryk Skórski Jakub Kurach Mateusz | 94 92 95 93 94 94 | AZS AWF Katowice Sokół Rzeszów MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice Avia Świdnik Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 29.46 29.17 29.07 29.11 29.26 29.53 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 17, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Lutak Jakub Capitanciuc Andrei Pietruczuk Damian Klich Kacper Cieślak Marcin SK Szczepański Adam | 95 85 92 94 92 92 | Sokół Rzeszów FINS of Moldova Skalar Słupsk AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Unia Busko | POL MDA POL POL POL POL | 28.81 28.50 28.48 28.49 28.52 28.91 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 17, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Koziński Amadeusz Ślêzak Radosław Ciêżkowski Dominik Kaczmarek Wojciech Kliza Mateusz Gołaszewski Adrian | 94 94 96 95 94 90 | Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków AZS AWF Katowice Avia Świdnik AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 28.41 27.75 27.54 27.74 27.90 28.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 17, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Klupa Michał SK Paszek Marcin Bulak Michał Łuczak Piotr SK Nocoń Sebastian Twarowski Jerzy | 90 89 92 92 92 95 | Jordan Kraków Warta Poznań Orka Zamość AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 26.50 25.91 25.30 25.53 26.15 27.08 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 4.4.2009 - 15:10 | Kobiet, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 15:10 |
1 2 3 4 5 | Dryja Alicja Kinczkowska Kaja Zimończyk Natalia Zamachowska Wiktoria Kinczkowska Dominika | 98 98 96 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Wodnik Siemianowice Śl. Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 19, 15:15 |
1 2 3 4 5 6 | Stambuła Patrycja Cieśla Adrianna Wolska Sandra Cybulska Iga Wojda Sylwia Pawlisz Agata | 93 97 95 90 94 95 | Wodnik Siemianowice Śl. Sokół Rzeszów Korona Kraków Karol Wadowice Kochłowiczanka Ruda Śl. MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | NT 1:26.24 1:26.10 1:26.15 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 19, 15:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kulaga Dominika Drozdowska Jolanta Pokrywa Zofia Szkudlarek Karolina Bernas Paulina Szczerbowska Urszula | 97 95 94 96 97 96 | Sokół Rzeszów Orlik Przeworsk Korona Kraków Korona Kraków Skalar Słupsk Ósemka Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:22.44 1:19.73 1:18.46 1:19.05 1:22.22 1:23.36 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 19, 15:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kalashnikova Viktoriya Mazur Agnieszka Wiszniewska Weronika Semenova Anastasiya Ćwiêkała Olga Sarna Patrycja | 96 97 95 96 96 97 | Ternopil Sports School Skalar Słupsk Kmita Zabierzów Ternopil Sports School Ósemka Oświêcim Atol Oleśnica | UKR POL POL UKR POL POL | 1:16.67 1:15.59 1:15.33 1:15.53 1:15.68 1:17.31 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 19, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ossolińska Anna Redosz Marta Levytska Iryna Pokrywa Joanna Olczyk Martyna Biernat Anna | 94 97 96 93 97 96 | Orlik Przeworsk Skalar Słupsk Ternopil Sports School Korona Kraków Aquatica Pawłowice Korona Kraków | POL POL UKR POL POL POL | 1:14.94 1:13.82 1:13.58 1:13.64 1:14.88 1:14.99 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 19, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mazurek Patrycja Janik Kinga Bazyl Magdalena Winkler Natalia Osiadły Marta Knapik Anna | 96 96 97 96 94 96 | Korona Kraków Korona Kraków Aquarius Myślenice Kochłowiczanka Ruda Śl. Aquatica Pawłowice Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | 1:13.03 1:12.09 1:11.51 1:11.52 1:12.39 1:13.43 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 19, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Musiał Natalia Gurgul Karolina Studzińska Wiktoria Pabian Agnieszka Porosło Karolina Chernitska Lesiya | 95 92 96 96 95 95 | Unia Oświêcim Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 1:11.31 1:10.82 1:10.29 1:10.76 1:11.27 1:11.35 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 19, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jabłońska Angelika Stepaniak Msłgorzata Sienkiewicz Anna Pancerz Magda Hyży Aneta Mytnik Aleksandra | 96 93 95 95 96 95 | Unia Busko Korona Kraków Zryw Opole Orka Jêdrzejów SwimArt Myślenice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:10.02 1:09.82 1:09.23 1:09.73 1:09.84 1:10.20 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 19, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kutnik Karolina Biber Klaudia Dergham Linda Belicka Beata Hajto Julia Bojko Justyna | 95 94 96 94 92 95 | Sokół Rzeszów MKS MOS Katowice Orka Zamość Orka Jêdrzejów CKiS Skawina CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 1:08.82 1:08.69 1:08.59 1:08.62 1:08.77 1:09.13 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 19, 15:25 |
1 2 3 4 5 6 | Gaworska Martyna Sowa Marta Niemiec Aleksandra Woś Julia Kowalik Karolina Leśniak Agnieszka | 95 96 97 93 95 95 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Fala Ropczyce Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:08.26 1:07.84 1:07.61 1:07.81 1:08.14 1:08.45 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 19, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Szkrobocz Martyna Szczyrbak Kornelia Kulig Dorota Murzyn Karolina Szczepańska Ewa Pawlik Marta | 95 96 96 95 92 95 | AZS AWF Katowice CKiS Skawina Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Unia Busko AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:07.17 1:06.92 1:06.69 1:06.83 1:07.00 1:07.53 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 19, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Potêpa Karolina Suchaniak Irena Wiśniewska Klaudia Dudek Marlena Jawor Agnieszka Ślêczkowska Karolina | 96 93 95 94 96 94 | Jordan Kraków Korona Kraków Skalar Słupsk Unia Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:06.48 1:06.11 1:05.88 1:06.05 1:06.22 1:06.66 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 19, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Iżewska Agnieszka Rasińska Daria Sirignano Luigia Wejman Anna Nowosad Katarzyna Chruścińska Katarzyna | 94 95 96 93 96 95 | Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Orka Jêdrzejów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:05.67 1:05.40 1:05.15 1:05.28 1:05.60 1:05.70 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 19, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Seibt Zuzanna Krochmal Magdalena Jabłońska Roksana Kuś Dominika Porańska Marlena Kołodziej Alicja | 94 93 93 93 95 93 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:04.71 1:04.29 1:04.11 1:04.25 1:04.49 1:04.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 19, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Topór Anna Pomietło Aleksandra Godniowska Agnieszka Tyrpa Aleksandra Flak Daria Rakoczy Magdalena | 95 94 94 94 95 95 | MKS MOS Katowice Kmita Zabierzów Jordan Kraków CKiS Skawina Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:03.77 1:03.30 1:02.84 1:03.24 1:03.33 1:03.99 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 19, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Garabadjiu Elena Perek Natalia Skutela Martyna Dworaczek Paulina Rybska Agnieszka Magier Marta | 81 94 91 96 95 94 | FINS of Moldova MKS MOS Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków Unia Tarnów Skalar Słupsk | MDA POL POL POL POL POL | 1:02.50 1:02.37 1:02.13 1:02.13 1:02.45 1:02.64 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 19, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Głąb Weronika Sêdłak Katarzyna Wakuła Karolina Nowak Alicja Cebanu Ana Rumińska Marlena | 94 94 93 93 89 93 | Unia Tarnów Orka Zamość AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn Koźle FINS of Moldova Manta Jelcz Laskowice | POL POL POL POL MDA POL | 1:01.78 1:01.72 1:01.60 1:01.72 1:01.76 1:01.99 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 19, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Petrow Magda Kuzawińska Karolina Szpak Zofia Krasnowska Anna Zagrodnik Aleksandra Długołêcka Karolina | 95 93 92 89 93 96 | Kmita Zabierzów MZOS Płock Korner Zielona Góra Zryw Opole Unia Oświêcim Unia Busko | POL POL POL POL POL POL | 1:00.43 59.75 59.54 59.71 59.85 1:01.37 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 19 z 19, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sadło Kamila Gawełczyk Dominika SK Wilk Katarzyna SK Kawecka Anna SK Kamińska Aleksandra SK Prażmowska Aleksandra | 94 91 92 92 92 95 | Avia Świdnik AZS AWF Katowice Jordan Kraków Salos Cortile Kielce Warszawianka Warszawa Zryw Opole | POL POL POL POL POL POL | 58.91 57.65 54.42 56.01 57.79 59.01 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 4.4.2009 - 15:45 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 22, 15:45 |
2 3 4 5 | Ziemianin Jakub Kobyłczyk Szymon Fuks Kamil Zieliński Maciej | 98 95 96 98 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Wodnik Siemianowice Śl. Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | NT NT NT NT | PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 22, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Klimczak Hubert Łaszczyk Adam Godziek Marek Karpf Adam Morchal Michał Łabuz Rafał | 97 97 90 95 95 95 | Orlik Przeworsk Swim Live Brzeziny AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice Atol Oleśnica Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 22, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Liszkowski Dominik Szpejankowski Maciej Matushak Konstyantyn Budziszewski Wojciech Madetko Hubert Wądrzyk Michał | 97 96 96 97 95 97 | Korona Kraków Orlik Przeworsk Ternopil Sports School Aquatica Pawłowice Orka Jêdrzejów Karol Wadowice | POL POL UKR POL POL POL | 1:23.13 1:17.47 1:14.35 1:16.50 1:21.71 1:43.47 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 22, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szylder Sebastian Sieprawski Jakub Habuda Taras Żurawicz Mateusz Parfenyuk Konstyantyn Sierny Radosław | 97 96 97 97 96 96 | Aquatica Pawłowice CKiS Skawina Ternopil Sports School Rekin Bydgoszcz Ternopil Sports School MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL UKR POL UKR POL | 1:14.05 1:13.74 1:13.63 1:13.73 1:14.01 1:14.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 22, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Gajewski Jêdrzej Łoś Konrad Bula Marcin Bajak Mateusz Kocwa Paweł Sokołowski Kamil | 96 96 96 97 97 95 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Sokół Rzeszów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:12.88 1:11.84 1:10.64 1:11.77 1:12.44 1:13.54 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 22, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Damasiewicz Andrzej Pancerz Łukasz Kwapisz Mateusz Maniek Damian Masnyy Vitaliy Tyczka Wojciech | 94 96 94 95 95 95 | Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Ternopil Sports School MKS MOS Katowice | POL POL POL POL UKR POL | 1:10.36 1:10.15 1:10.00 1:10.04 1:10.32 1:10.51 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 22, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Ostrowski Rafał Trela Konrad Fryndo Michał Lelek Mateusz Kisiel Adrian Lipowski Jerzy | 95 95 94 96 93 94 | Jordan Kraków Jordan Kraków Orlik Przeworsk Jordan Kraków AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:09.84 1:09.30 1:08.96 1:09.08 1:09.32 1:09.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 22, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Domalewski Daniel Woźniak Piotr Wilkowski Sławomir Omelyanenko Oleksandr Salik Borys Bajak Michał | 96 96 95 96 97 97 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle Ternopil Sports School Atol Oleśnica Sokół Rzeszów | POL POL POL UKR POL POL | 1:08.12 1:07.89 1:07.80 1:07.89 1:08.07 1:08.81 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 22, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Zabrzański Alfred Plutecki Konrad Plachetka Kamil Bobrowski Martin Łukasik Daniel Goj Kordian | 54 95 93 96 94 95 | Weteran Zabrze Jordan Kraków AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Unia Busko MOSiR Mysłowice | POL POL POL POL POL POL | 1:07.20 1:06.93 1:06.60 1:06.84 1:07.13 1:07.21 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 22, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Jabłoński Wojciech Zacharski Szymon Wojdak Wojciech Wiesner Paweł Kica Paweł Frączek Przemysław | 96 96 96 94 96 94 | Górnik Radlin Unia Busko Wiking Brzesko Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:05.96 1:05.58 1:05.23 1:05.41 1:05.60 1:06.40 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 22, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Czech Dawid Hydzik Piotr Wilk Przemysław Czekaj Kamil Fremel Dawid Adamczyk Przemysław | 95 95 95 96 96 95 | Aquatica Pawłowice Karol Wadowice Jordan Kraków Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 1:04.88 1:04.43 1:03.89 1:04.17 1:04.79 1:05.10 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 22, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Mośko Michał Staniszewski Kacper Pietrzak Dawid Ożóg Karol Kamiński Krzysztof Zając Mateusz | 96 94 97 94 95 96 | Kochłowiczanka Ruda Śl. Skalar Słupsk Rekin Bydgoszcz CKiS Skawina MMKS Kêdzierzyn Koźle Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | 1:03.62 1:03.10 1:02.85 1:03.01 1:03.50 1:03.66 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 22, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Ksycki Mateusz Warzecha Wiktor Król Artur Kurach Mateusz Kapała Przemysław Osiadły Mateusz | 92 95 96 94 94 97 | Skalar Słupsk Jordan Kraków Sokół Rzeszów Kochłowiczanka Ruda Śl. Jordan Kraków Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 1:02.19 1:02.06 1:01.66 1:01.71 1:02.06 1:02.63 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 22, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Czenczek Daniel Staniek Piotr Cebula Sebastian Mucha Kamil Pyrlik pawel Kramorz Bartosz | 94 93 95 96 94 93 | Korona Kraków AZS AWF Katowice Kochłowiczanka Ruda Śl. Jordan Kraków Korona Kraków Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 1:01.24 1:01.17 1:01.13 1:01.15 1:01.20 1:01.62 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 22, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Napiórkowski Daniel Kudła Łukasz Orpiszak Bartłomiej Błochowiak Alexander Gajewski Bartosz Łacina Krzysztof | 95 95 95 95 95 95 | AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice Krotosz Krotoszyn Skalar Słupsk MMKS Kêdzierzyn Koźle Zryw Opole | POL POL POL POL POL POL | 1:00.47 1:00.11 59.78 59.98 1:00.44 1:00.85 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 22, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Kacper Komisaruk Jakub Miś Bartłomiej Skórski Jakub Wanat Michał Brembor Tomasz | 94 94 95 94 93 94 | Skalar Słupsk Manta Jelcz Laskowice Unia Tarnów Avia Świdnik Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 59.51 59.33 59.18 59.25 59.45 59.64 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 22, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Plesnar Paweł Kubica Marcin Gołaszewski Adrian Warwas Szymon Hołub Jan Szydlowski Grzegorz | 92 94 90 95 96 94 | Sokół Rzeszów MKS MOS Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Avia Świdnik Unia Busko | POL POL POL POL POL POL | 58.91 58.80 58.43 58.67 58.83 59.16 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 22, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Ciêżkowski Dominik Szamreta Marcel Klich Kacper Pietruczuk Damian Mitek Edward Lubowiecki Jakub | 96 94 94 92 94 95 | Jordan Kraków CKiS Skawina AZS AWF Katowice Skalar Słupsk Jordan Kraków MOSiR Mysłowice | POL POL POL POL POL POL | 57.89 57.79 57.49 57.69 57.85 58.40 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 19 z 22, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Wasilewski Raivo Dyduch Marcin Kaczmarek Wojciech Gawlik Jarosław SK Żukowski Maciej Kotlewski Michał | 95 91 95 92 93 94 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Orka Zamość Zryw Opole | POL POL POL POL POL POL | 56.82 56.73 56.50 56.65 56.79 57.26 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 20 z 22, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczor Damian Nocoń Sebastian Kwiatkowski Arkadiusz Filuś Sebastian Głowacki Patryk Wita Lukasz | 94 92 90 92 95 93 | Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Unia Tarnów AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 56.07 55.76 55.36 55.49 55.82 56.14 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 21 z 22, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Habrat Krzysztof Klupa Michał SK Ważeliński Błażej Guzik Jakub Niegot Mateusz Gradzi Patryk SR | 94 90 93 91 90 92 | Siemaszka Piekary Jordan Kraków Korner Zielona Góra Wodnik Krosno AZS AWF Katowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 55.35 54.86 53.98 54.50 55.00 55.36 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 22 z 22, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczak Piotr SK Paszek Marcin Otłowski Aleksy SK Bor Radosław Bulak Michał Pietrzyk Patryk | 92 89 91 93 92 92 | AZS AWF Katowice Warta Poznań Warszawianka Warszawa Korner Zielona Góra Orka Zamość Korner Zielona Góra | POL POL POL POL POL POL | 52.94 52.74 51.24 51.96 52.75 53.42 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
16:20 | Rozgrzewka |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 4.4.2009 - 16:50 | Kobiet, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:50 |
1 2 3 4 5 | Kucharska Julia Kołodziejczyk Żaklina Dyrcz Justyna Bernas Paulina Musiał Natalia | 98 95 93 97 95 | Swim Live Brzeziny Swim Live Brzeziny Karol Wadowice Skalar Słupsk Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL | NT NT 1:33.89 1:41.92 NT | PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 8, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepanik Gabriela Wolska Sandra Półgroszewicz Aleksandra Świeca Kamila Zimończyk Natalia Marchak Yulia | 97 95 94 97 96 94 | Sokół Rzeszów Korona Kraków Aquatica Pawłowice Sokół Rzeszów Wodnik Siemianowice Śl. Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 1:32.67 1:30.91 1:30.44 1:30.64 1:31.93 1:33.03 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 8, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Hopało Maja Redosz Marta Lipowska Małgorzata Karcz Sabina Pokrywa Zofia Winkler Natalia | 97 97 95 94 94 96 | Skalar Słupsk Skalar Słupsk Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 1:30.17 1:29.04 1:26.68 1:27.88 1:29.83 1:30.37 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 8, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Bilska Klaudia Janisz Gabriela Pokrywa Joanna Kowalik Karolina Bazyl Magdalena Gruchalska Natalia | 95 96 93 95 97 96 | AZS AWF Katowice Orlik Przeworsk Korona Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 1:24.88 1:24.57 1:22.67 1:24.31 1:24.64 1:26.01 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 8, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Romańczyk Agnieszka Wejman Anna Bukowska Kaja Biber Klaudia Suder Marta Bik Kinga | 95 93 97 94 97 95 | MKS MOS Katowice Orka Jêdrzejów Skalar Słupsk MKS MOS Katowice CKiS Skawina Wodnik Krosno | POL POL POL POL POL POL | 1:22.36 1:21.85 1:21.33 1:21.79 1:22.08 1:22.47 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 8, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Madeja Magdalena Vilcu Elena Piasecka Marta SK Wodecka Agnieszka Dworaczek Paulina Gaworska Martyna | 96 89 91 95 96 95 | UKS SP 8 Chrzanów FINS of Moldova AZS AWF Katowice Górnik Radlin Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL MDA POL POL POL POL | 1:19.68 1:19.20 1:18.95 1:18.99 1:19.23 1:20.60 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 8, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Bajorska Dorota Makocka Izabela Dudek Marlena Kuś Dominika Nowak Paulina Tabara Olga | 94 96 94 93 96 91 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Wodnik Radom FINS of Moldova | POL POL POL POL POL MDA | 1:17.85 1:17.40 1:16.97 1:17.33 1:17.42 1:18.54 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 8, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Tabiś Gabriela Lis Magdalena Czerniak Monika SK Stambuła Patrycja Szula Anna Pawlisz Agata | 95 93 92 93 93 95 | CKiS Skawina AZS AWF Katowice Bobry Dêbica Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 1:16.39 1:14.04 1:11.03 1:12.41 1:16.35 1:16.71 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 4.4.2009 - 17:05 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wiliński Bartłomiej Karpf Adam Łukasik Daniel Wątorek Adam Skrzypczyński Daniel Tyczka Wojciech | 96 95 94 96 94 95 | Swim Live Brzeziny MKS MOS Katowice Unia Busko Jordan Kraków Aquatica Pawłowice MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | NT 1:36.50 1:26.08 1:32.33 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 9, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Grzesło Stanisław Olbrycht Dawid Chałupiński Karol Jabłoński Wojciech Zak Patryk Adamczyk Hubert | 96 96 94 96 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Górnik Radlin Fala Ropczyce Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 1:25.69 1:25.10 1:24.00 1:24.08 1:25.14 1:25.72 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 9, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Marushchak Ostap Olejnik Maciej Fremel Dawid Jamroży Artur Gardyan Dawid Warzecha Wiktor | 94 94 96 95 95 95 | Ternopil Sports School MOSiR Mysłowice Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Katowice Górnik Radlin Jordan Kraków | UKR POL POL POL POL POL | 1:19.86 1:19.13 1:18.38 1:19.00 1:19.31 1:20.66 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 9, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Majdziński Adrian Rutkowski Jakub Pałkowski Jakub Rubay Mykola Kłos Grzegorz Kubica Marcin | 93 94 94 92 95 94 | Aquatica Pawłowice Kochłowiczanka Ruda Śl. Jordan Kraków Ternopil Sports School AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice | POL POL POL UKR POL POL | 1:16.27 1:15.35 1:14.95 1:15.00 1:15.57 1:18.18 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 9, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Kamil Mazgaj Jan Książek Michał Jóźwik Filip Szczepański Adam Świerczyński Jakub | 95 95 93 94 92 95 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków MOSM Tychy Unia Busko AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:13.90 1:13.61 1:13.42 1:13.51 1:13.62 1:14.14 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 9, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Ogiermann Mateusz Postulka Paweł Sroka Piotr Wincełowicz Mikołaj Hołub Maciej Kulesza Łukasz | 93 95 95 95 95 95 | Kochłowiczanka Ruda Śl. AZS AWF Katowice Sokół Rzeszów Unia Tarnów Orlik Przeworsk Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 1:13.03 1:12.83 1:12.21 1:12.39 1:12.94 1:13.06 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 9, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Nicał Jacek Ziemianin Kamil Godziek Marek Żukowski Maciej Nowak Patryk Korzuch Mateusz | 95 90 90 93 95 95 | Korona Kraków Zryw Opole AZS AWF Katowice Orka Zamość MOSiR Mysłowice MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:11.03 1:09.52 1:09.33 1:09.44 1:10.82 1:11.26 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 9, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Zych Jakub Czajkowski Wojciech Kołodziejski Mateusz Rokita Michał Zyg Dominik Capitanciuc Andrei | 90 94 92 93 94 85 | Jordan Kraków Avia Świdnik Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice FINS of Moldova | POL POL POL POL POL MDA | 1:08.23 1:07.47 1:05.41 1:06.48 1:08.07 1:08.74 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 9, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wasil Sebastian Gładysz Krzysztof Gorczyca Przemysław Stachura Maciej SK Guzik Jakub Treliński Bartosz | 94 92 90 91 91 94 | Avia Świdnik MKS MOS Katowice AZS AWF Katowice Zryw Opole Wodnik Krosno Orka Jêdrzejów | POL POL POL POL POL POL | 1:04.97 1:03.47 1:01.19 1:02.52 1:04.79 1:05.22 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 4.4.2009 - 17:20 | Kobiet, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 17:20 |
2 3 4 5 | Korzonek Urszula Halska Rebeka Kisiel Monika Ślêczkowska Weronika | 98 94 96 98 | Kmita Zabierzów Atol Oleśnica MOSiR Mysłowice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL | NT NT NT NT | PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 14, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Karolina Cybulska Iga Drozdowska Jolanta Kulaga Dominika Woś Julia Rasińska Daria | 92 90 95 97 93 95 | Aquatica Pawłowice Karol Wadowice Orlik Przeworsk Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | NT 1:33.76 1:31.73 1:32.96 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 14, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepanik Gabriela Szkudlarek Karolina Mazurek Patrycja Stojanowska Wiktoria Knapik Anna Janik Kinga | 97 96 96 97 96 96 | Sokół Rzeszów Korona Kraków Korona Kraków Atol Oleśnica Wodnik Siemianowice Śl. Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:27.95 1:26.76 1:26.32 1:26.48 1:26.81 1:30.67 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 14, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Wiertelorz Dorota Pancerz Magda Banach Aleksandra Ossolińska Anna Osiadły Marta Semenova Anastasiya | 96 95 96 94 94 96 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Orka Jêdrzejów Jordan Kraków Orlik Przeworsk Aquatica Pawłowice Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 1:24.82 1:23.40 1:23.32 1:23.33 1:23.76 1:26.14 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 14, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Milewska Marta Bednarz Aleksandra Janisz Gabriela Sikora Justyna Krupa Karolina Goc Katarzyna | 96 96 96 96 95 95 | AZS AWF Katowice Jordan Kraków Orlik Przeworsk Ósemka Oświêcim Jordan Kraków MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:22.94 1:22.70 1:22.24 1:22.64 1:22.88 1:23.12 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 14, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielek Anna Hyży Aneta Nêdza Aleksandra Stepaniak Msłgorzata Szczyrbak Kornelia Chernitska Lesiya | 96 96 95 93 96 95 | Jordan Kraków SwimArt Myślenice Jordan Kraków Korona Kraków CKiS Skawina Ternopil Sports School | POL POL POL POL POL UKR | 1:21.76 1:20.27 1:17.81 1:18.77 1:21.34 1:22.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 14, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kulig Dorota Bojko Justyna Pabian Agnieszka Sowa Marta Tymińska Anna Ulatowska Alicja | 96 95 96 96 95 96 | Wodnik Siemianowice Śl. CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków MKS MOS Katowice Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 1:17.52 1:17.39 1:16.77 1:16.78 1:17.40 1:17.52 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 14, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Topór Anna Kwiatkowska Kaja Wiśniewska Klaudia Sêdłak Katarzyna Bilska Klaudia Romańczyk Agnieszka | 95 96 95 94 95 95 | MKS MOS Katowice Jordan Kraków Skalar Słupsk Orka Zamość AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:15.99 1:15.86 1:15.71 1:15.80 1:15.91 1:16.22 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 14, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Prażmowska Aleksandra Nowosad Katarzyna Nowak Paulina Ulfig Weronika Murzyn Karolina Sirignano Luigia | 95 96 96 94 95 96 | Zryw Opole Kmita Zabierzów Wodnik Radom AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:15.14 1:14.80 1:14.61 1:14.68 1:14.80 1:15.41 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 14, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Tyrpa Aleksandra Dymon Izabella Parcewicz Monika Długołêcka Karolina Wodecka Agnieszka Kmiecik Sabina | 94 96 94 96 95 96 | CKiS Skawina Wodnik Radom Unia Busko Unia Busko Górnik Radlin Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:13.87 1:13.68 1:13.34 1:13.57 1:13.77 1:14.55 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 14, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Izabela Cerednicenco Olga Misera Adrianna Nowak Alicja Magier Marta Rakoczy Magdalena | 96 82 92 93 94 95 | Jordan Kraków FINS of Moldova MKS MOS Katowice MMKS Kêdzierzyn Koźle Skalar Słupsk AZS AWF Katowice | POL MDA POL POL POL POL | 1:12.59 1:10.65 1:10.03 1:10.04 1:12.57 1:12.89 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 14, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Cebanu Ana Lis Magdalena Sadło Kamila Bajorska Dorota Kapcińska Klaudia Pyszka Alicja | 89 93 94 94 94 93 | FINS of Moldova AZS AWF Katowice Avia Świdnik Unia Oświêcim Unia Oświêcim Jordan Kraków | MDA POL POL POL POL POL | 1:09.75 1:08.48 1:08.37 1:08.45 1:09.67 1:10.01 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 14, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kawecka Anna SK Kamińska Aleksandra SK Krasnowska Anna Uryga Paulina Kłopocka Paulina Sikora Paulina | 92 92 89 95 95 93 | Salos Cortile Kielce Warszawianka Warszawa Zryw Opole Jordan Kraków Olimpia Lublin Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 1:08.30 1:07.99 1:07.40 1:07.96 1:08.03 1:08.31 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 14, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 | Wyżgolik Vanessa Kołodziejczyk Izabella Radlińska Marcelina Szpak Zofia Piasecka Marta SK Wilk Katarzyna SK | 91 94 93 92 91 92 | MKS MOS Katowice Manta Jelcz Laskowice Orka Zamość Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:06.81 1:05.99 1:04.19 1:05.63 1:06.56 1:06.88 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 4.4.2009 - 17:45 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18, 17:45 |
1 2 3 4 5 | Kocwa Paweł Wądrzyk Michał Ulfik Pawel Graca Bartosz Zieliński Szymon | 98 97 94 97 98 | Kmita Zabierzów Karol Wadowice MKS MOS Katowice Karol Wadowice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 18, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szpejankowski Maciej Słowiński Michał Madetko Hubert Klimczak Hubert Kopiec Artur Zając Mateusz | 96 94 95 97 95 96 | Orlik Przeworsk Aquatica Pawłowice Orka Jêdrzejów Orlik Przeworsk Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | NT NT 1:43.68 1:56.14 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 18, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 | Osiadły Mateusz Żurawicz Mateusz Jêdrzejak Łukasz Ostrowski Rafał Bańczyk Paweł Kuśmierz Jacek | 97 97 94 95 96 95 | Aquatica Pawłowice Rekin Bydgoszcz Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 1:28.53 1:26.26 1:24.98 1:25.11 1:27.76 1:30.62 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 18, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Matushak Konstyantyn Sierny Radosław Czekaj Kamil Zabrzański Alfred Pietrzyk Mikołaj Misiewicz Karol | 96 96 96 54 97 97 | Ternopil Sports School MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Weteran Zabrze Aquatica Pawłowice Manta Jelcz Laskowice | UKR POL POL POL POL POL | 1:24.86 1:24.09 1:22.62 1:24.00 1:24.61 1:24.93 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 18, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Bula Marcin Olbrycht Dawid Lelek Mateusz Grzesło Stanisław Bar Kamil Adamczyk Hubert | 96 96 96 96 92 97 | Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Orlik Przeworsk Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 1:21.26 1:20.77 1:19.27 1:20.45 1:20.77 1:21.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 18, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Omelyanenko Oleksandr Mazgaj Jan Domalewski Daniel Brzuś Michał Ungeheuer Mateusz Karwala Maciej | 96 95 96 97 96 96 | Ternopil Sports School AZS AWF Katowice MMKS Kêdzierzyn Koźle Orka Zamość Sokół Rzeszów Jordan Kraków | UKR POL POL POL POL POL | 1:18.96 1:17.91 1:17.79 1:17.90 1:18.09 1:19.26 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 18, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Bijak Patryk Kawiecki Rafał Kamiński Krzysztof Wilkowski Sławomir Salamon Jonasz Zak Patryk | 96 96 95 95 96 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle MMKS Kêdzierzyn Koźle Górnik Radlin Fala Ropczyce | POL POL POL POL POL POL | 1:17.34 1:16.03 1:15.90 1:15.94 1:16.10 1:17.66 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 18, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Pietrzak Dawid Adamczyk Przemysław Kramorz Bartosz Kuca Przemysław Trela Konrad Kica Paweł | 97 95 93 94 95 96 | Rekin Bydgoszcz MMKS Kêdzierzyn Koźle Kochłowiczanka Ruda Śl. Krotosz Krotoszyn Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:15.08 1:14.22 1:13.56 1:13.86 1:14.85 1:15.38 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 18, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Kacper Rutkowski Jakub Hydzik Piotr Baran Filip Litwa Krzysztof Mikoś Dawid | 94 94 95 96 96 96 | Skalar Słupsk Kochłowiczanka Ruda Śl. Karol Wadowice Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 1:13.08 1:12.75 1:12.48 1:12.56 1:13.01 1:13.53 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 18, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Hołub Jan Kapała Przemysław Świerczyński Bartosz Suchodolski Rafał Mika Kamil Chlipała Patryk | 96 94 93 95 95 94 | Avia Świdnik Jordan Kraków AZS AWF Katowice Górnik Radlin AZS AWF Katowice MKS MOS Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:11.96 1:11.56 1:10.96 1:11.22 1:11.66 1:12.02 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 18, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Korzuch Mateusz Szydlowski Grzegorz Pyka Tomasz Baszak Adrian Orpiszak Bartłomiej Postulka Paweł | 95 94 92 93 95 95 | MKS MOS Katowice Unia Busko MMKS Kêdzierzyn Koźle Sokół Rzeszów Krotosz Krotoszyn AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:10.47 1:10.39 1:09.78 1:09.86 1:10.43 1:10.94 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 18, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kotlewski Michał Komisaruk Jakub Szamreta Marcel Koziński Amadeusz Pałkowski Jakub Kulesza Łukasz | 94 94 94 94 94 95 | Zryw Opole Manta Jelcz Laskowice CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 1:08.79 1:08.62 1:07.63 1:08.34 1:08.63 1:09.55 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 18, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kisiel Adrian Czajkowski Wojciech Błochowiak Alexander Wanat Michał Hołub Maciej Jamroży Artur | 93 94 95 93 95 95 | AZS AWF Katowice Avia Świdnik Skalar Słupsk Jordan Kraków Orlik Przeworsk AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:07.04 1:06.41 1:06.15 1:06.28 1:06.99 1:07.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 18, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kłapyta Jakub Poprawa Michał Ziemianin Kamil Świerczyński Jakub Joniec Artur Rokita Michał | 95 94 90 95 95 93 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice Zryw Opole AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:05.89 1:05.74 1:05.60 1:05.63 1:05.76 1:06.03 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 18, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 | Twarowski Jerzy Stark Patryk Baran Rafał Wilk Przemysław Wasilewski Raivo Kaczor Damian | 95 93 93 95 95 94 | Jordan Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 1:05.04 1:03.87 1:03.63 1:03.80 1:04.20 1:05.40 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 18, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Zyg Dominik Pietrzyk Patryk Odomirski Tomasz SK Gładysz Krzysztof Habrat Krzysztof Filuś Sebastian | 94 92 91 92 94 92 | MKS MOS Katowice Korner Zielona Góra Jordan Kraków MKS MOS Katowice Siemaszka Piekary AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 1:03.20 1:02.74 1:01.85 1:02.46 1:02.76 1:03.55 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 18, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Ważeliński Błażej Kliza Mateusz Bor Radosław Wasil Sebastian Treliński Bartosz Ślêzak Radosław | 93 94 93 94 94 94 | Korner Zielona Góra Avia Świdnik Korner Zielona Góra Avia Świdnik Orka Jêdrzejów CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 1:01.62 1:01.04 1:00.82 1:00.83 1:01.22 1:01.73 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 18, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Stachura Maciej SK Otłowski Aleksy SK Cieślak Marcin SK Gorczyca Przemysław Kołodziejski Mateusz Paszek Marcin | 91 91 92 90 92 89 | Zryw Opole Warszawianka Warszawa Warszawianka Warszawa AZS AWF Katowice Korner Zielona Góra Warta Poznań | POL POL POL POL POL POL | 59.55 58.45 56.37 57.59 59.24 1:00.72 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
3 - IV Puchar Rycerza Kmity - BLOK III | 5.4.2009 - 10:30 |
Konkurencja 17 5.4.2009 - 10:30 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Zamachowska Wiktoria Kinczkowska Kaja Korzonek Urszula Dryja Alicja Kucharska Julia Kopek Anna | 98 98 98 98 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Swim Live Brzeziny Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | PK PK PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 23, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kinczkowska Dominika Makocka Izabela Kołodziejczyk Żaklina Ulfig Weronika Zielińska Anna Ślêczkowska Weronika | 98 96 95 94 99 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Swim Live Brzeziny AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 23, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Półgroszewicz Aleksandra Wojda Sylwia Zimończyk Natalia Szczerbowska Urszula Bilska Klaudia Pokrywa Joanna | 94 94 96 96 95 93 | Aquatica Pawłowice Kochłowiczanka Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświêcim AZS AWF Katowice Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | NT NT 39.83 46.98 NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 23, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Justyna Palka Gabriela Świeca Kamila Bednarz Aleksandra Cybulska Iga Bernas Paulina | 96 95 97 96 90 97 | Ósemka Oświêcim Kmita Zabierzów Sokół Rzeszów Jordan Kraków Karol Wadowice Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 38.51 37.70 37.20 37.25 38.39 38.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 23, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Halska Rebeka Marchak Yulia Kalashnikova Viktoriya Hopało Maja Szczepanik Gabriela Cieśla Adrianna | 94 94 96 97 97 97 | Atol Oleśnica Ternopil Sports School Ternopil Sports School Skalar Słupsk Sokół Rzeszów Sokół Rzeszów | POL UKR UKR POL POL POL | 37.10 36.60 35.72 36.15 36.70 37.18 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 23, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Redosz Marta Banach Aleksandra Kulaga Dominika Mazurek Patrycja Góralczyk Nikolina Wiertelorz Dorota | 97 96 97 96 96 96 | Skalar Słupsk Jordan Kraków Sokół Rzeszów Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 35.40 35.24 34.97 35.12 35.29 35.58 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 23, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Semenova Anastasiya Pokrywa Zofia Olczyk Martyna Wolska Sandra Janisz Gabriela Szkudlarek Karolina | 96 94 97 95 96 96 | Ternopil Sports School Korona Kraków Aquatica Pawłowice Korona Kraków Orlik Przeworsk Korona Kraków | UKR POL POL POL POL POL | 34.80 34.64 33.94 34.33 34.69 34.95 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Karolina Janik Kinga Stojanowska Wiktoria Dudek Marlena Mazur Agnieszka Biernat Anna | 95 96 97 94 97 96 | Jordan Kraków Korona Kraków Atol Oleśnica Unia Oświêcim Skalar Słupsk Korona Kraków | POL POL POL POL POL POL | 33.79 33.69 33.60 33.62 33.72 33.80 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Anna Wiszniewska Weronika Hyży Aneta Osiadły Marta Krupa Karolina Gurgul Karolina | 96 95 96 94 95 92 | Wodnik Siemianowice Śl. Kmita Zabierzów SwimArt Myślenice Aquatica Pawłowice Jordan Kraków Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 33.50 33.30 33.18 33.19 33.34 33.59 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sarna Patrycja Ossolińska Anna Ćwiêkała Olga Porosło Karolina Tabiś Gabriela Wodecka Agnieszka | 97 94 96 95 95 95 | Atol Oleśnica Orlik Przeworsk Ósemka Oświêcim Jordan Kraków CKiS Skawina Górnik Radlin | POL POL POL POL POL POL | 32.97 32.60 32.30 32.50 32.95 33.13 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Hajto Julia Bukowska Kaja Pancerz Magda Mytnik Aleksandra Winkler Natalia Szczyrbak Kornelia | 92 97 95 95 96 96 | CKiS Skawina Skalar Słupsk Orka Jêdrzejów Kmita Zabierzów Kochłowiczanka Ruda Śl. CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 31.97 31.90 31.80 31.89 31.90 32.16 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 23, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Magdalena Dymon Izabella Suder Marta Chernitska Lesiya Studzińska Wiktoria Pawlisz Agata | 97 96 97 95 96 95 | Aquarius Myślenice Wodnik Radom CKiS Skawina Ternopil Sports School Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL UKR POL POL | 31.73 31.63 31.58 31.59 31.67 31.78 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 23, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Gruchalska Natalia Woś Julia Milewska Marta Dergham Linda Pawlik Marta Ślêczkowska Karolina | 96 93 96 96 95 94 | Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice Orka Zamość AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 31.53 31.48 31.32 31.44 31.52 31.55 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 23, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Karcz Sabina Madeja Magdalena Kulig Dorota Potêpa Karolina Stepaniak Msłgorzata Chruścińska Katarzyna | 94 96 96 96 93 95 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 31.20 31.13 31.05 31.09 31.19 31.22 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 23, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Stambuła Patrycja Niemiec Aleksandra Sienkiewicz Anna Suchaniak Irena Szkrobocz Martyna Nowosad Katarzyna | 93 97 95 93 95 96 | Wodnik Siemianowice Śl. Fala Ropczyce Zryw Opole Korona Kraków AZS AWF Katowice Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 30.76 30.58 30.54 30.55 30.73 31.01 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 23, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Tyrpa Aleksandra Belicka Beata Szczepańska Ewa Gaworska Martyna Sowa Marta Leśniak Agnieszka | 94 94 92 95 96 95 | CKiS Skawina Orka Jêdrzejów Unia Busko MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 30.37 30.33 30.24 30.32 30.35 30.49 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 23, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Rasińska Daria Parcewicz Monika Nowak Paulina Krochmal Magdalena Murzyn Karolina Kutnik Karolina | 95 94 96 93 95 95 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Unia Busko Wodnik Radom AZS AWF Katowice Jordan Kraków Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 30.09 29.90 29.88 29.89 30.05 30.11 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wejman Anna Wiśniewska Klaudia Porańska Marlena Flak Daria Sowa Kinga Szula Anna | 93 95 95 95 93 93 | Orka Jêdrzejów Skalar Słupsk MMKS Kêdzierzyn Koźle Kmita Zabierzów Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 29.75 29.68 29.48 29.59 29.68 29.88 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 19 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Rybska Agnieszka Kuś Dominika Bajorska Dorota Kołodziej Alicja Godniowska Agnieszka Seibt Zuzanna | 95 93 94 93 94 94 | Unia Tarnów Jordan Kraków Unia Oświêcim AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 29.42 29.31 29.27 29.31 29.33 29.42 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 20 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kapcińska Klaudia Sirignano Luigia Sirghi Lilia Magier Marta Pomietło Aleksandra Sêdłak Katarzyna | 94 96 81 94 94 94 | Unia Oświêcim Jordan Kraków FINS of Moldova Skalar Słupsk Kmita Zabierzów Orka Zamość | POL POL MDA POL POL POL | 29.05 28.90 28.85 28.89 28.90 29.06 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 21 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Pyszka Alicja Głąb Weronika Długołêcka Karolina Rumińska Marlena Ulatowska Alicja Wójciak Zuzanna | 93 94 96 93 96 91 | Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Busko Manta Jelcz Laskowice Aquatica Pawłowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 28.77 28.67 28.31 28.51 28.68 28.79 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 22 z 23, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Dodi Liuba Skutela Martyna Kamińska Aleksandra SK Sadło Kamila Petrow Magda Nowak Alicja | 84 91 92 94 95 93 | FINS of Moldova AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Avia Świdnik Kmita Zabierzów MMKS Kêdzierzyn Koźle | MDA POL POL POL POL POL | 28.00 27.59 27.35 27.57 27.60 28.16 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 23 z 23, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Szpak Zofia Gawełczyk Dominika SK Wilk Katarzyna SK Kawecka Anna SK Krasnowska Anna Kołodziejczyk Izabella | 92 91 92 92 89 94 | Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice Jordan Kraków Salos Cortile Kielce Zryw Opole Manta Jelcz Laskowice | POL POL POL POL POL POL | 26.99 26.76 25.32 26.14 26.87 27.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5.4.2009 - 10:55 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 26, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Zieliński Maciej Ziemianin Jakub Łaszczyk Adam Kocwa Paweł Zieliński Szymon Leś Filip | 98 98 97 98 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Swim Live Brzeziny Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | PK PK PK PK PK | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 26, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Hołub Maciej Kobyłczyk Szymon Ożóg Karol Wiliński Bartłomiej Łabuz Rafał Fryndo Michał | 95 95 94 96 95 94 | Orlik Przeworsk UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Swim Live Brzeziny Korona Kraków Orlik Przeworsk | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 26, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wądrzyk Michał Madetko Hubert Sokołowski Kamil Słowiński Michał Kuśmierz Jacek Klimczak Hubert | 97 95 95 94 95 97 | Karol Wadowice Orka Jêdrzejów Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Karol Wadowice Orlik Przeworsk | POL POL POL POL POL POL | 41.57 37.33 36.71 36.90 39.03 41.58 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 26, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Bańczyk Paweł Skrzypczyński Daniel Kocwa Paweł Mika Kamil Liszkowski Dominik Graca Bartosz | 96 94 97 95 97 97 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice Korona Kraków Karol Wadowice | POL POL POL POL POL POL | 35.54 35.00 34.41 34.68 35.18 36.69 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 26, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Żurawicz Mateusz Budziszewski Wojciech Parfenyuk Konstyantyn Sieprawski Jakub Szpejankowski Maciej Szylder Sebastian | 97 97 96 96 96 97 | Rekin Bydgoszcz Aquatica Pawłowice Ternopil Sports School CKiS Skawina Orlik Przeworsk Aquatica Pawłowice | POL POL UKR POL POL POL | 33.96 33.70 33.48 33.51 33.78 34.33 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 26, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Konrad Pietrzyk Mikołaj Gardyan Dawid Matushak Konstyantyn Bula Marcin Habuda Taras | 95 97 95 96 96 97 | Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Górnik Radlin Ternopil Sports School Wodnik Siemianowice Śl. Ternopil Sports School | POL POL POL UKR POL UKR | 33.19 33.12 32.82 32.89 33.12 33.37 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 26, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Pancerz Łukasz Misiewicz Karol Łoś Konrad Adamczyk Hubert Baran Filip Postulka Paweł | 96 97 96 97 96 95 | UKS SP 8 Chrzanów Manta Jelcz Laskowice Wodnik Siemianowice Śl. Orka Zamość Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 32.45 32.42 32.10 32.11 32.42 32.74 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 26, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Bobrowski Martin Damasiewicz Andrzej Gajewski Jêdrzej Sierny Radosław Kopiec Artur Bajak Michał | 96 94 96 96 95 97 | Wodnik Siemianowice Śl. Korona Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle MMKS Kêdzierzyn Koźle Wodnik Siemianowice Śl. Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 32.06 31.92 31.70 31.85 31.99 32.06 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 26, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Trela Konrad Ojczyk Grzegorz Chałupiński Karol Fremel Dawid Ostrowski Rafał Lipowski Jerzy | 95 96 94 96 95 94 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquatica Pawłowice Wodnik Siemianowice Śl. Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 31.35 31.07 31.02 31.04 31.21 31.67 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 10 z 26, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Lelek Mateusz Sroka Piotr Świerczyński Jakub Morchal Michał Zabrzański Alfred Bajak Mateusz | 96 95 95 95 54 97 | Jordan Kraków Sokół Rzeszów AZS AWF Katowice Atol Oleśnica Weteran Zabrze Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 30.83 30.72 30.20 30.27 30.80 30.85 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 11 z 26, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kwapisz Mateusz Brembor Tomasz Woźniak Piotr Kmiecik Mateusz Omelyanenko Oleksandr Wilkowski Sławomir | 94 94 96 94 96 95 | Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ternopil Sports School MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL UKR POL | 30.12 30.05 29.98 30.01 30.10 30.18 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 12 z 26, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Brzuś Michał Frączek Przemysław Hydzik Piotr Litwa Krzysztof Marushchak Ostap Szczepański Adam | 97 94 95 96 94 92 | Orka Zamość Kmita Zabierzów Karol Wadowice Aquarius Myślenice Ternopil Sports School Unia Busko | POL POL POL POL UKR POL | 29.92 29.90 29.81 29.83 29.90 29.96 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 13 z 26, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wiesner Paweł Zając Mateusz Ungeheuer Mateusz Domalewski Daniel Czekaj Kamil Adamczyk Przemysław | 94 96 96 96 96 95 | Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Sokół Rzeszów MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 29.60 29.51 29.43 29.51 29.52 29.67 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 14 z 26, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Pałkowski Jakub Suchodolski Rafał Salik Borys Kurach Mateusz Pietrzak Dawid Jabłoński Wojciech | 94 95 97 94 97 96 | Jordan Kraków Górnik Radlin Atol Oleśnica Kochłowiczanka Ruda Śl. Rekin Bydgoszcz Górnik Radlin | POL POL POL POL POL POL | 29.36 29.17 29.04 29.14 29.19 29.38 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 15 z 26, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Mucha Kamil Bar Kamil Łukasik Daniel Napiórkowski Daniel Kudła Łukasz Kamiński Krzysztof | 96 92 94 95 95 95 | Jordan Kraków Orlik Przeworsk Unia Busko AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 28.88 28.61 28.47 28.47 28.73 29.04 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 16 z 26, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Kacper Nicał Jacek Czenczek Daniel Mośko Michał Kulesza Łukasz Rutkowski Jakub | 94 95 94 96 95 94 | Skalar Słupsk Korona Kraków Korona Kraków Kochłowiczanka Ruda Śl. Orka Zamość Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 28.42 28.33 28.30 28.32 28.38 28.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 17 z 26, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kuca Przemysław Maniek Damian Cebula Sebastian Gajewski Bartosz Ksycki Mateusz Staniek Piotr | 94 95 95 95 92 93 | Krotosz Krotoszyn Jordan Kraków Kochłowiczanka Ruda Śl. MMKS Kêdzierzyn Koźle Skalar Słupsk AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 28.10 27.93 27.85 27.91 28.01 28.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 18 z 26, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Rokita Michał Czech Dawid Czajkowski Wojciech Joniec Artur Łacina Krzysztof Król Artur | 93 95 94 95 95 96 | AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice Avia Świdnik MOSiR Mysłowice Zryw Opole Sokół Rzeszów | POL POL POL POL POL POL | 27.69 27.60 27.35 27.58 27.63 27.78 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 19 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Błochowiak Alexander Ciêżkowski Dominik Wincełowicz Mikołaj Orpiszak Bartłomiej Majdziński Adrian Pyka Tomasz | 95 96 95 95 93 92 | Skalar Słupsk Jordan Kraków Unia Tarnów Krotosz Krotoszyn Aquatica Pawłowice MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 27.23 27.19 27.15 27.15 27.21 27.34 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 20 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Komisaruk Jakub Nowak Kacper Hołub Jan Warwas Szymon Wilk Przemysław Skórski Jakub | 94 94 96 95 95 94 | Manta Jelcz Laskowice Skalar Słupsk Avia Świdnik AZS AWF Katowice Jordan Kraków Avia Świdnik | POL POL POL POL POL POL | 27.07 27.00 26.91 26.96 27.02 27.08 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 21 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kramorz Bartosz Stark Patryk Plesnar Paweł Kłapyta Jakub Ślêzak Radosław Kotlewski Michał | 93 93 92 95 94 94 | Kochłowiczanka Ruda Śl. AZS AWF Katowice Sokół Rzeszów Jordan Kraków CKiS Skawina Zryw Opole | POL POL POL POL POL POL | 26.78 26.70 26.61 26.68 26.75 26.86 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 22 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Koziński Amadeusz Pyrlik pawel Wasilewski Raivo Pietruczuk Damian Lubowiecki Jakub Klich Kacper | 94 94 95 92 95 94 | Jordan Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów Skalar Słupsk MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 26.55 26.39 26.21 26.24 26.48 26.60 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 23 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Habrat Krzysztof Kaczor Damian Gołaszewski Adrian Wita Lukasz Wasil Sebastian Kaczmarek Wojciech | 94 94 90 93 94 95 | Siemaszka Piekary Kmita Zabierzów AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Avia Świdnik AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 26.14 26.10 25.97 26.00 26.13 26.17 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 24 z 26, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Lutak Jakub Godziek Marek Treliński Bartosz Kwiatkowski Arkadiusz Głowacki Patryk Żukowski Maciej | 95 90 94 90 95 93 | Sokół Rzeszów AZS AWF Katowice Orka Jêdrzejów AZS AGH Kraków Unia Tarnów Orka Zamość | POL POL POL POL POL POL | 25.83 25.74 25.58 25.70 25.81 25.91 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 25 z 26, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kisiel Adrian Niegot Mateusz Paszek Marcin Ważeliński Błażej Filuś Sebastian Capitanciuc Andrei | 93 90 89 93 92 85 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Warta Poznań Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice FINS of Moldova | POL POL POL POL POL MDA | 25.37 25.31 24.97 25.26 25.34 25.50 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 26 z 26, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczak Piotr SK Bor Radosław Gorczyca Przemysław Otłowski Aleksy SK Pietrzyk Patryk Kołodziejski Mateusz | 92 93 90 91 92 92 | AZS AWF Katowice Korner Zielona Góra AZS AWF Katowice Warszawianka Warszawa Korner Zielona Góra Korner Zielona Góra | POL POL POL POL POL POL | 24.80 24.16 23.70 24.13 24.58 24.85 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
11:20 | Rozgrzewka |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5.4.2009 - 11:50 | Kobiet, 200m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:50 |
2 3 4 5 | Olczyk Martyna Drozdowska Jolanta Wojda Sylwia Halska Rebeka | 97 95 94 94 | Aquatica Pawłowice Orlik Przeworsk Kochłowiczanka Ruda Śl. Atol Oleśnica | POL POL POL POL | NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 9, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Cybulska Iga Kulaga Dominika Dergham Linda Stojanowska Wiktoria Redosz Marta Sadło Kamila | 90 97 96 97 97 94 | Karol Wadowice Sokół Rzeszów Orka Zamość Atol Oleśnica Skalar Słupsk Avia Świdnik | POL POL POL POL POL POL | NT 3:06.23 2:58.26 3:01.79 3:11.16 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 9, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Levytska Iryna Bilska Klaudia Bik Kinga Pokrywa Joanna Janik Kinga Wiertelorz Dorota | 96 95 95 93 96 96 | Ternopil Sports School AZS AWF Katowice Wodnik Krosno Korona Kraków Korona Kraków MMKS Kêdzierzyn Koźle | UKR POL POL POL POL POL | 2:50.60 2:49.93 2:49.49 2:49.73 2:50.10 2:55.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 9, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Rasińska Daria Szczyrbak Kornelia Chmielek Anna Krupa Karolina Potêpa Karolina Hajto Julia | 95 96 96 95 96 92 | MMKS Kêdzierzyn Koźle CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina | POL POL POL POL POL POL | 2:46.25 2:44.83 2:40.70 2:43.37 2:45.23 2:48.42 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 9, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jabłońska Angelika Góralczyk Nikolina Gawełczyk Dominika SK Pabian Agnieszka Nêdza Aleksandra Niemiec Aleksandra | 96 96 91 96 95 97 | Unia Busko UKS SP 8 Chrzanów AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Ropczyce | POL POL POL POL POL POL | 2:39.76 2:38.51 2:34.98 2:38.09 2:39.62 2:39.98 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 9, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Gaworska Martyna Rakoczy Magdalena Rumińska Marlena Sowa Kinga Lipowska Małgorzata Ślêczkowska Karolina | 95 95 93 93 95 94 | MMKS Kêdzierzyn Koźle AZS AWF Katowice Manta Jelcz Laskowice Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 2:34.06 2:33.06 2:31.82 2:32.50 2:33.54 2:34.44 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 9, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Sêdłak Katarzyna Szpak Zofia Bojko Justyna Nowak Alicja Jawor Agnieszka Nowosad Katarzyna | 94 92 95 93 96 96 | Orka Zamość Korner Zielona Góra CKiS Skawina MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 2:31.64 2:30.60 2:30.29 2:30.49 2:30.68 2:31.66 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 9, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kisiel Monika Prażmowska Aleksandra Uryga Paulina Murzyn Karolina Dymon Izabella Petrow Magda | 96 95 95 95 96 95 | MOSiR Mysłowice Zryw Opole Jordan Kraków Jordan Kraków Wodnik Radom Kmita Zabierzów | POL POL POL POL POL POL | 2:29.31 2:29.07 2:28.35 2:28.88 2:29.31 2:29.40 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 9, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Garabadjiu Elena Jabłońska Roksana Piasecka Marta SK Vilcu Elena Kapcińska Klaudia Wójciak Zuzanna | 81 93 91 89 94 91 | FINS of Moldova AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice FINS of Moldova Unia Oświêcim Jordan Kraków | MDA POL POL MDA POL POL | 2:25.60 2:24.70 2:22.25 2:24.20 2:24.87 2:26.36 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5.4.2009 - 12:20 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Wojciech Jabłoński Wojciech Niegot Mateusz Kłos Grzegorz Ożóg Karol Misiewicz Karol | 95 96 90 95 94 97 | AZS AWF Katowice Górnik Radlin AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice CKiS Skawina Manta Jelcz Laskowice | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 9, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Brzuś Michał Karwala Maciej Postulka Paweł Hołub Maciej Żurawicz Mateusz Osiadły Mateusz | 97 96 95 95 97 97 | Orka Zamość Jordan Kraków AZS AWF Katowice Orlik Przeworsk Rekin Bydgoszcz Aquatica Pawłowice | POL POL POL POL POL POL | 2:58.70 2:56.89 2:48.79 2:54.08 2:58.65 3:02.88 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 9, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrlik pawel Lubowiecki Jakub Salik Borys Ivanshchuk Yevhen Warwas Szymon Bula Marcin | 94 95 97 96 95 96 | Korona Kraków MOSiR Mysłowice Atol Oleśnica Ternopil Sports School AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL UKR POL POL | 2:47.88 2:46.40 2:43.88 2:45.65 2:46.40 2:48.26 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 9, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Zak Patryk Wilkowski Sławomir Ungeheuer Mateusz Litwa Krzysztof Hołub Jan Gajewski Jêdrzej | 97 95 96 96 96 96 | Fala Ropczyce MMKS Kêdzierzyn Koźle Sokół Rzeszów Aquarius Myślenice Avia Świdnik MMKS Kêdzierzyn Koźle | POL POL POL POL POL POL | 2:40.11 2:34.07 2:32.04 2:33.19 2:35.76 2:41.58 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 9, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kapała Przemysław Ksycki Mateusz Szamreta Marcel Zając Mateusz Zacharski Szymon Czekaj Kamil | 94 92 94 96 96 96 | Jordan Kraków Skalar Słupsk CKiS Skawina Wodnik Siemianowice Śl. Unia Busko Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:31.46 2:30.20 2:29.67 2:30.02 2:31.11 2:31.86 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 9, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Kacper Pietruczuk Damian Baszak Adrian Wasilewski Raivo Bor Radosław Mośko Michał | 94 92 93 95 93 96 | Skalar Słupsk Skalar Słupsk Sokół Rzeszów Kmita Zabierzów Korner Zielona Góra Kochłowiczanka Ruda Śl. | POL POL POL POL POL POL | 2:28.76 2:27.66 2:26.36 2:26.66 2:28.41 2:29.20 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 9, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Poprawa Michał Staniek Piotr Maniek Damian Kłapyta Jakub Wilk Przemysław Jamroży Artur | 94 93 95 95 95 95 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 2:25.86 2:24.28 2:21.05 2:22.17 2:25.33 2:26.22 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 9, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Miś Bartłomiej Błochowiak Alexander Książek Michał Ciêżkowski Dominik Wanat Michał Kwiatkowski Arkadiusz | 95 95 93 96 93 90 | Unia Tarnów Skalar Słupsk Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AGH Kraków | POL POL POL POL POL POL | 2:19.78 2:15.15 2:11.00 2:12.51 2:16.73 2:20.33 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 9 z 9, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Ważeliński Błażej Pietrzyk Patryk Odomirski Tomasz SK Gawlik Jarosław SK Brus Dominik Kisiel Adrian | 93 92 91 92 93 93 | Korner Zielona Góra Korner Zielona Góra Jordan Kraków Warszawianka Warszawa Jordan Kraków AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 2:07.97 2:04.61 2:03.15 2:04.54 2:07.59 2:10.34 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5.4.2009 - 12:45 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:45 |
2 3 4 | Sikora Justyna Bukowska Kaja Milewska Marta | 96 97 96 | Ósemka Oświêcim Skalar Słupsk AZS AWF Katowice | POL POL POL | NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 7, 12:55 |
1 2 3 4 5 | Bazyl Magdalena Magier Marta Kulig Dorota Ćwiêkała Olga Mazur Agnieszka | 97 94 96 96 97 | Aquarius Myślenice Skalar Słupsk Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświêcim Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 7, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Hyży Aneta Pawlisz Agata Parcewicz Monika Kmiecik Sabina Porańska Marlena Wiśniewska Klaudia | 96 95 94 96 95 95 | SwimArt Myślenice MMKS Kêdzierzyn Koźle Unia Busko Kmita Zabierzów MMKS Kêdzierzyn Koźle Skalar Słupsk | POL POL POL POL POL POL | 5:59.80 5:53.66 5:44.98 5:45.30 5:55.47 6:20.56 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 7, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pomietło Aleksandra Suchaniak Irena Przystalska Angelika Wodecka Agnieszka Ulatowska Alicja Kwiatkowska Kaja | 94 93 93 95 96 96 | Kmita Zabierzów Korona Kraków Unia Oświêcim Górnik Radlin Aquatica Pawłowice Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 5:40.10 5:37.08 5:33.75 5:34.41 5:39.54 5:44.41 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 7, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Izabella Rakoczy Magdalena Ulfig Weronika Kłopocka Paulina Dworaczek Paulina Pislari Alina | 94 95 94 95 96 87 | Manta Jelcz Laskowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Olimpia Lublin Jordan Kraków FINS of Moldova | POL POL POL POL POL MDA | 5:28.48 5:27.32 5:24.15 5:26.78 5:28.25 5:30.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lis Magdalena Dudek Marlena Bajorska Dorota Zgoda Edyta Zagrodnik Aleksandra Musiał Natalia | 93 94 94 94 93 95 | AZS AWF Katowice Unia Oświêcim Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | POL POL POL POL POL POL | 5:15.59 5:13.39 5:08.36 5:12.66 5:14.46 5:19.24 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Piasecka Marta SK Radlińska Marcelina Sikora Paulina Czerniak Monika SK Kamińska Aleksandra SK Pyszka Alicja | 91 93 93 92 92 93 | AZS AWF Katowice Orka Zamość Unia Oświêcim Bobry Dêbica Warszawianka Warszawa Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 5:00.01 4:56.62 4:51.45 4:55.86 4:59.62 5:05.90 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5.4.2009 - 13:30 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:30 |
2 3 4 5 | Gajewski Bartosz Domalewski Daniel Gardyan Dawid Bobrowski Martin | 95 96 95 96 | MMKS Kêdzierzyn Koźle MMKS Kêdzierzyn Koźle Górnik Radlin Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL | NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 8, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Krzysztof Wątorek Adam Pietrzak Dawid Kulesza Łukasz Bulak Michał Łoś Konrad | 95 96 97 95 92 96 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Jordan Kraków Rekin Bydgoszcz Orka Zamość Orka Zamość Wodnik Siemianowice Śl. | POL POL POL POL POL POL | NT NT NT NT NT NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 3 z 8, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Ostrowski Rafał Zak Patryk Adamczyk Przemysław Wojdak Wojciech Masnyy Vitaliy Staniszewski Kacper | 95 97 95 96 95 94 | Jordan Kraków Fala Ropczyce MMKS Kêdzierzyn Koźle Wiking Brzesko Ternopil Sports School Skalar Słupsk | POL POL POL POL UKR POL | 6:31.75 6:00.52 5:45.53 5:53.67 6:25.90 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 4 z 8, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Trela Konrad Nowak Patryk Czajkowski Wojciech Jamroży Artur Suchodolski Rafał Olejnik Maciej | 95 95 94 95 95 94 | Jordan Kraków MOSiR Mysłowice Avia Świdnik AZS AWF Katowice Górnik Radlin MOSiR Mysłowice | POL POL POL POL POL POL | 5:33.23 5:25.68 5:22.18 5:25.59 5:29.33 5:41.54 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 5 z 8, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | Hydzik Piotr Brembor Tomasz Habrat Krzysztof Szczepański Adam Salamon Jonasz Świerczyński Bartosz | 95 94 94 92 96 93 | Karol Wadowice AZS AWF Katowice Siemaszka Piekary Unia Busko Górnik Radlin AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 5:15.05 5:14.09 5:10.11 5:12.20 5:14.11 5:21.84 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 6 z 8, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Kamil Joniec Artur Kołodziejski Mateusz Skórski Jakub Majdziński Adrian Klich Kacper | 95 95 92 94 93 94 | AZS AWF Katowice MOSiR Mysłowice Korner Zielona Góra Avia Świdnik Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 5:07.58 5:02.05 5:01.39 5:01.86 5:02.38 5:08.83 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 7 z 8, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 | Poprawa Michał Mitek Edward Twarowski Jerzy Żukowski Maciej Świerczyński Jakub Rokita Michał | 94 94 95 93 95 93 | AZS AWF Katowice Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Zamość AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 4:54.01 4:50.78 4:49.58 4:50.22 4:53.81 4:58.98 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 8 z 8, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Rafał Klupa Michał SK Cieślak Marcin SK Stachura Maciej SK Kliza Mateusz Nocoń Sebastian | 93 90 92 91 94 92 | Jordan Kraków Jordan Kraków Warszawianka Warszawa Zryw Opole Avia Świdnik AZS AWF Katowice | POL POL POL POL POL POL | 4:34.72 4:33.39 4:12.87 4:23.35 4:33.90 4:47.95 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 5.4.2009 - 14:15 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2, 14:15 |
2 3 4 5 | Unia Busko 1 Manta Jelcz / Atol Oleśnica Kmita Zabierzów 1 Ternopil Sports School 1 | Unia Busko Manta Jelcz Laskowice Kmita Zabierzów Ternopil Sports School | POL POL POL UKR | 4:02.00 3:59.00 4:01.10 NT | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |
Seria 2 z 2, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | MMKS Kêdzierzyn Koźle 1 Skalar Słupsk 1 Wodnik Siemianowice Śl. 1 AZS AWF Katowice 1 Sokół Rzeszów 1 JORDAN 96 | MMKS Kêdzierzyn Koźle Skalar Słupsk Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Katowice Sokół Rzeszów Jordan Kraków | POL POL POL POL POL POL | 3:54.00 3:53.73 3:08.00 3:43.50 3:54.00 3:58.00 | ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ ___:___.___ |