VI Mistrzostwa w P造waniu o Puchar Burmistrza Soko這wa Podlaskiego - Lista startowa
Nr  1  50m motylkowy  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  2  50m motylkowy  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  3  50m grzbietowy  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  4  50m grzbietowy  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  5  50m klasyczny  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  6  50m klasyczny  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  7  50m dowolny  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  8  50m dowolny  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  9  100m zmienny  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  10  100m zmienny  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  11  8 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  12  8 x 50m Sztafeta Dow.  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  13  50m motylkowy  Kobiet  12 - 13 lat
Nr  14  50m motylkowy  M篹czyzn  12 - 13 lat
Nr  15  100m motylkowy  Kobiet  14 lat i starsi
Nr  16  100m motylkowy  M篹czyzn  14 lat i starsi
Nr  17  50m grzbietowy  Kobiet  12 - 13 lat
Nr  18  50m grzbietowy  M篹czyzn  12 - 13 lat
Nr  19  100m grzbietowy  Kobiet  14 lat i starsi
Nr  20  100m grzbietowy  M篹czyzn  14 lat i starsi
Nr  21  50m klasyczny  Kobiet  12 - 13 lat
Nr  22  50m klasyczny  M篹czyzn  12 - 13 lat
Nr  23  100m klasyczny  Kobiet  14 lat i starsi
Nr  24  100m klasyczny  M篹czyzn  14 lat i starsi
Nr  25  50m dowolny  Kobiet  12 - 13 lat
Nr  26  50m dowolny  M篹czyzn  12 - 13 lat
Nr  27  100m dowolny  Kobiet  14 lat i starsi
Nr  28  100m dowolny  M篹czyzn  14 lat i starsi
Nr  29  100m zmienny  Kobiet  12 lat i starsi
Nr  30  100m zmienny  M篹czyzn  12 lat i starsi
Nr  31  8 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  12 lat i starsi
Nr  32  8 x 50m Sztafeta Dow.  M篹czyzn  12 lat i starsi


Puchar Burmistrza Soko這wa Podlaskiego - BLOK I17 Maj 2008 - 10:00


Nr  1
17/05/2008 - 10:00
50m motylkowy  Kobiet11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Sobiczewska Weronika99UKS 茳emka Siedlce1:14.00
3Pasik Natalia98KS Neptun Sokoów Podl.58.64
4Kazimierczuk Dominika99UKS 茳emka Siedlce1:00.12

Seria 2

2

Joszt Anna

97

UKS 茳emka Siedlce

48.63
3Boczkowska Julianna97KS Neptun Sokoów Podl.44.00
4Bolesta Agata97KS Neptun Sokoów Podl.44.35
5Wawruch Paula98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.57.00


<< TOP >>
Nr  2
17/05/2008 - 10:05
50m motylkowy  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Karakula Adam98KS Neptun Sokoów Podl.1:00.32
3Klimczuk Kacper97KS Neptun Sokoów Podl.51.92
4Roma鎍zuk Micha99UKS 茳emka Siedlce59.02
5Pliszka Mateusz99UKS 茳emka Siedlce1:28.42

Seria 2

1

Tymi雟ki Rafa

97

MKP Wodnik Bielsk Podl.

43.54
2Pliszka Maciej97UKS 茳emka Siedlce42.31
3Remiszewski Pawe98KS Neptun Sokoów Podl.40.00
4Rabek Tomasz97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.40.25
5Talacha Marcin97UKS 茳emka Siedlce43.02
6Nowak Bartosz98UKS 茳emka Siedlce46.80


<< TOP >>
Nr  3
17/05/2008 - 10:10
50m grzbietowy  Kobiet11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Sac Ola99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:12.13
3Nowotniak Alicja99KS Neptun Sokoów Podl.1:08.86
4Borowska Karolina99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:10.17

Seria 2

1

Ko簑chowska Ania

99

UKS 茳emka Siedlce

1:08.00
2Szwed Martyna99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:06.36
3Urbanik Angelika98UKS Polonez Wyszków1:01.26
4Hardej Izabela98KS Neptun Sokoów Podl.1:02.10
5Sawkoj Luiza98UKS Polonez Wyszków1:07.86
6S這kotowicz Julita99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:08.14

Seria 3

1

D磨r瘸nowska Kasia

99

MKP Wodnik Bielsk Podl.

1:00.43
2Borowik Julia99MKP Wodnik Bielsk Podl.59.91
3Nowicka Dominika98MKP Wodnik Bielsk Podl.59.82
4Mieczkowska Zuzanna99KS Neptun Sokoów Podl.59.89
5Pasik Natalia98KS Neptun Sokoów Podl.1:00.07
6Rola Joanna97KS Neptun Sokoów Podl.1:00.94

Seria 4

1

Weso這wska Izabela

98

UKS Polonez Wyszków

59.51
2Michalczuk Marta98MKP Wodnik Bielsk Podl.58.86
3Przyby這wska Martyna98UKS Polonez Wyszków58.13
4Szymczuk Paulina98UKS Polonez Wyszków58.64
5Jasie鎍zuk Weronika98KS Neptun Sokoów Podl.58.86
6Borowik Wiktoria98MKP Wodnik Bielsk Podl.59.80

Seria 5

1

Hryciuk Patrycja

98

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

58.12
2疾browska Aleksandra98UKS Polonez Wyszków56.22
3Jurczuk Nika99MKP Wodnik Bielsk Podl.55.85
4Czarkowska Natalia98KS Neptun Sokoów Podl.56.16
5Bielarska Julia98KS Neptun Sokoów Podl.57.32
6Zakrzewska Kinga99KS Neptun Sokoów Podl.58.12

Seria 6

1

Matejak Martyna

98

MKP Wodnik Bielsk Podl.

52.64
2Krasuska Weronika97UKS 茳emka Siedlce48.40
3Szmidt Natalia98UKS 茳emka Siedlce48.05
4Naumczuk Aleksandra98MKP Wodnik Bielsk Podl.48.23
5Chwedczuk Klaudia97UKS 茳emka Siedlce52.06
6Plewa Katarzyna97KS Neptun Sokoów Podl.54.67

Seria 7

1

Uzdowska Magdalena

97

UKS Polonez Wyszków

45.12
2Miesza這 Paulina98KS Neptun Sokoów Podl.43.00
3Suchota Magdalena97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.37.12
4Celi雟ka Kornelia97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.41.83
5Bolesta Agata97KS Neptun Sokoów Podl.44.00
6Karze貫k Nina98UKS Polonez Wyszków46.00


<< TOP >>
Nr  4
17/05/2008 - 10:25
50m grzbietowy  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Koz這wski Dawid98KS Neptun Sokoów Podl.1:15.48
3Andrejuk Piotr99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:13.15
4O責ytowski Karol99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:13.15

Seria 2

1

Misiuk Dawid

99

MKP Wodnik Bielsk Podl.

1:09.23
2Grygoruk Jakub99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:08.84
3Zawadzki Szymon99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:00.36
4Roman Bart這miej98UKS Polonez Wyszków1:03.98
5Osypiuk Kacper99KS Neptun Sokoów Podl.1:09.05

Seria 3

1

Garbarczyk Karol

98

UKS Polonez Wyszków

59.51
2Fajnas Kacper99UKS 茳emka Siedlce59.26
3Sad這wski ㄆkasz00KS Neptun Sokoów Podl.59.11
4Prêtczy雟ki Karol99KS Neptun Sokoów Podl.59.18
5Fr鉍zek Hubert98KS Neptun Sokoów Podl.59.43
6Paszkowski Pawe98MKP Wodnik Bielsk Podl.59.85

Seria 4

1

Wasilewski Artur

98

KS Neptun Sokoów Podl.

56.80
2Siebiesiuk Miron98MKP Wodnik Bielsk Podl.56.38
3Bia這wie瞠c Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podl.54.47
4Zió趾owski Micha98UKS Polonez Wyszków56.00
5ζdniak Jakub98MKP Wodnik Bielsk Podl.56.38
6Dmitruk ㄆkasz98MKP Wodnik Bielsk Podl.57.08

Seria 5

1

Tomczuk Konrad

98

MKP Wodnik Bielsk Podl.

54.14
2ζskawiec Filip97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.49.90
3B豉chnio Grzegorz99KS Neptun Sokoów Podl.48.99
4Marchel Damian99KS Neptun Sokoów Podl.49.39
5Naumow Jakub99UKS 茳emka Siedlce50.12
6Mas這wski Rados豉w98MKP Wodnik Bielsk Podl.54.20

Seria 6

1

Turek Ardian

98

UKS Polonez Wyszków

47.39
2Sacharczuk Damian97MKP Wodnik Bielsk Podl.42.78
3Puszkarski Remigiusz97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.38.69
4Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podl.42.57
5Deluga Kacper97UKS Polonez Wyszków46.00
6Kurenda Maciej97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.47.58


<< TOP >>
Nr  5
17/05/2008 - 10:35
50m klasyczny  Kobiet11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Godlewska Natalia98UKS Polonez Wyszków1:19.00
3Mieczkowska Zuzanna99KS Neptun Sokoów Podl.1:11.07
4Sawkoj Luiza98UKS Polonez Wyszków1:13.00
5Szewczyk Patrycja99UKS 茳emka Siedlce1:23.11

Seria 2

1

Ko簑chowska Ania

99

UKS 茳emka Siedlce

1:09.00
2Czarkowska Natalia98KS Neptun Sokoów Podl.1:07.29
3Jasie鎍zuk Weronika98KS Neptun Sokoów Podl.1:06.80
4Badowiec Karolina98MKP Wodnik Bielsk Podl.1:06.99
5Sobiczewska Weronika99UKS 茳emka Siedlce1:08.00
6Urbanik Angelika98UKS Polonez Wyszków1:10.00

Seria 3

1

Chudowolska Joanna

98

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

1:05.00
2Kozaczy雟ka Angelika98UKS 茳emka Siedlce1:01.00
3Misiak Karolina00KS Neptun Sokoów Podl.57.08
4Grzelak Ewa98UKS 茳emka Siedlce1:01.00
5Sot Natalia98UKS Polonez Wyszków1:03.00
6Przyby這wska Martyna98UKS Polonez Wyszków1:05.00

Seria 4

1

Zakrzewska Kinga

99

KS Neptun Sokoów Podl.

56.03
2Kowalska Aleksandra97UKS Polonez Wyszków56.00
3Gorczy雟ka Marcelina97UKS Polonez Wyszków54.78
4Suchenek Alicja97UKS Polonez Wyszków55.45
5Wygryz Anita97UKS Polonez Wyszków56.00
6Krasuska Weronika97UKS 茳emka Siedlce56.09

Seria 5

1

Rosi雟ka Julia

98

UKS Polonez Wyszków

54.00
2Naumczuk Aleksandra98MKP Wodnik Bielsk Podl.53.06
3Plewa Katarzyna97KS Neptun Sokoów Podl.52.98
4Kwiatkowska Klaudia98UKS Polonez Wyszków53.00
5Uzdowska Magdalena97UKS Polonez Wyszków53.68
6Weso這wska Izabela98UKS Polonez Wyszków54.00

Seria 6

1

Jagielska Klaudia

97

UKS Polonez Wyszków

52.00
2Rola Joanna97KS Neptun Sokoów Podl.51.20
3Miko豉jczuk Alicja98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.49.13
4Ciok Kinga97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.49.38
5Hryciuk Patrycja98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.51.87
6Szmidt Natalia98UKS 茳emka Siedlce52.04

Seria 7

1

Biernacka Anna

97

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

47.86
2Miko豉jczuk Marta97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.46.78
3Wikie Angelika98UKS Ostroêka43.00
4疾ro Magda97MKP Wodnik Bielsk Podl.46.48
5Joszt Anna97UKS 茳emka Siedlce47.32
6Nowicka Iga97UKS Polonez Wyszków49.00


<< TOP >>
Nr  6
17/05/2008 - 10:50
50m klasyczny  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Jusi雟ki Kacper98UKS Polonez Wyszków1:09.00
3Fr鉍zek Hubert98KS Neptun Sokoów Podl.59.24
4Popowski Jan99KS Neptun Sokoów Podl.1:04.10

Seria 2

1

Godlewski Mateusz

98

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

59.00
2Boguta Adrian98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.57.00
3Siebiesiuk Miron98MKP Wodnik Bielsk Podl.54.30
4ζskawiec Filip97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.55.76
5Karakula Adam98KS Neptun Sokoów Podl.57.07

Seria 3

1

Fr鉍zek Miko豉j

98

KS Neptun Sokoów Podl.

53.14
2Grzybowski Patryk98UKS Polonez Wyszków52.00
3Polak Marek97UKS 茳emka Siedlce50.36
4Ba責yga Przemys豉w99UKS Ostroêka50.48
5Roguski Micha97UKS 茳emka Siedlce52.09
6Winiarski Micha97UKS Polonez Wyszków54.00

Seria 4

1

Podgórzak Micha

98

UKS 茳emka Siedlce

49.01
2Traczyk Adam97UKS Polonez Wyszków47.90
3Podgórski Antoni97UKS Polonez Wyszków47.00
4Sad這wski Pawe97KS Neptun Sokoów Podl.47.00
5Sosnowski Adam97UKS Polonez Wyszków49.00
6Dmowski Micha97UKS 茳emka Siedlce49.66


<< TOP >>
Nr  7
17/05/2008 - 11:00
50m dowolny  Kobiet11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Godlewska Natalia98UKS Polonez Wyszków1:09.00
3Borowska Karolina99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:06.83
4Nowotniak Alicja99KS Neptun Sokoów Podl.1:07.80
5Sac Ola99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:23.38

Seria 2

1

D磨r瘸nowska Kasia

99

MKP Wodnik Bielsk Podl.

1:03.24
2S這kotowicz Julita99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:01.76
3Grzelak Ewa98UKS 茳emka Siedlce59.85
4Sot Natalia98UKS Polonez Wyszków59.90
5Borowik Julia99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:03.15
6Weso這wska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podl.1:03.96

Seria 3

1

Jurczuk Nika

99

MKP Wodnik Bielsk Podl.

57.73
2Badowiec Karolina98MKP Wodnik Bielsk Podl.55.63
3Borowik Wiktoria98MKP Wodnik Bielsk Podl.53.65
4Ka逝篡雟ka Natalia99KS Neptun Sokoów Podl.55.45
5Chudowolska Joanna98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.56.90
6Szwed Martyna99MKP Wodnik Bielsk Podl.59.14

Seria 4

1

Michalczuk Marta

98

MKP Wodnik Bielsk Podl.

53.36
2Syczewska Aleksandra97MKP Wodnik Bielsk Podl.53.09
3Nowicka Dominika98MKP Wodnik Bielsk Podl.52.07
4Bielarska Julia98KS Neptun Sokoów Podl.52.07
5Matejak Martyna98MKP Wodnik Bielsk Podl.53.09
6Hardej Izabela98KS Neptun Sokoów Podl.53.42

Seria 5

1

Kozaczy雟ka Angelika

98

UKS 茳emka Siedlce

49.09
2Kwiatkowska Klaudia98UKS Polonez Wyszków45.00
3Karze貫k Nina98UKS Polonez Wyszków44.00
4Wawruch Paula98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.44.20
5Rosi雟ka Julia98UKS Polonez Wyszków47.00
6Kazimierczuk Dominika99UKS 茳emka Siedlce49.51

Seria 6

1

Miko豉jczuk Alicja

98

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

42.32
2Miko豉jczuk Marta97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.40.37
3Ciok Kinga97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.39.89
4Kopi雟ka Izabela98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.39.89
5Kowalska Aleksandra97UKS Polonez Wyszków41.00
6Gorczy雟ka Marcelina97UKS Polonez Wyszków43.21

Seria 7

1

Chwedczuk Klaudia

97

UKS 茳emka Siedlce

38.63
2Boczkowska Julianna97KS Neptun Sokoów Podl.38.00
3Celi雟ka Kornelia97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.36.79
4Nowicka Iga97UKS Polonez Wyszków38.00
5Biernacka Anna97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.38.12
6Wygryz Anita97UKS Polonez Wyszków39.00


<< TOP >>
Nr  8
17/05/2008 - 11:15
50m dowolny  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 11Misiuk Dawid99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:09.84
2Osypiuk Kacper99KS Neptun Sokoów Podl.1:04.51
3Andrejuk Piotr99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:04.15
4O責ytowski Karol99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:04.15
5Grygoruk Jakub99MKP Wodnik Bielsk Podl.1:04.94

Seria 2

1

Prêtczy雟ki Karol

99

KS Neptun Sokoów Podl.

59.12
2Wasilewski Artur98KS Neptun Sokoów Podl.57.67
3Zawadzki Szymon99MKP Wodnik Bielsk Podl.56.77
4Pliszka Mateusz99UKS 茳emka Siedlce57.17
5Sad這wski ㄆkasz00KS Neptun Sokoów Podl.58.78
6Koz這wski Dawid98KS Neptun Sokoów Podl.1:04.12

Seria 3

1

Garbarczyk Karol

98

UKS Polonez Wyszków

55.78
2Popowski Jan99KS Neptun Sokoów Podl.54.39
3Jusi雟ki Kacper98UKS Polonez Wyszków52.00
4ζdniak Jakub98MKP Wodnik Bielsk Podl.54.33
5B豉chnio Grzegorz99KS Neptun Sokoów Podl.54.92
6Fajnas Kacper99UKS 茳emka Siedlce56.22

Seria 4

1

Zió趾owski Micha

98

UKS Polonez Wyszków

49.00
2Boguta Adrian98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.49.00
3Naumow Jakub99UKS 茳emka Siedlce47.01
4Bia這wie瞠c Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podl.47.29
5Godlewski Mateusz98MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.49.00
6Borysiewicz Bart這miej98KS Neptun Sokoów Podl.51.02

Seria 5

1

Winiarski Micha

97

UKS Polonez Wyszków

46.00
2Dmitruk ㄆkasz98MKP Wodnik Bielsk Podl.45.53
3Turek Ardian98UKS Polonez Wyszków45.00
4Paszkowski Pawe98MKP Wodnik Bielsk Podl.45.11
5Sosnowski Adam97UKS Polonez Wyszków46.00
6Tomczuk Konrad98MKP Wodnik Bielsk Podl.46.49

Seria 6

1

Dmowski Micha

97

UKS 茳emka Siedlce

44.21
2Maksymiuk Mateusz97MKP Wodnik Bielsk Podl.43.34
3Podgórzak Micha98UKS 茳emka Siedlce43.11
4Roma鎍zuk Micha99UKS 茳emka Siedlce43.15
5Marchel Damian99KS Neptun Sokoów Podl.44.19
6Fr鉍zek Miko豉j98KS Neptun Sokoów Podl.44.53

Seria 7

1

Mas這wski Rados豉w

98

MKP Wodnik Bielsk Podl.

42.28
2Grzybowski Patryk98UKS Polonez Wyszków41.21
3Klimczuk Kacper97KS Neptun Sokoów Podl.39.95
4Sad這wski Pawe97KS Neptun Sokoów Podl.40.00
5Polak Marek97UKS 茳emka Siedlce41.36
6Roguski Micha97UKS 茳emka Siedlce42.35

Seria 8

1

Kurenda Maciej

97

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

38.96
2Sacharczuk Damian97MKP Wodnik Bielsk Podl.37.23
3Grzyb Dominik97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.36.58
4Jastrzêbski Bart這miej97UKS Polonez Wyszków37.00
5Podgórski Antoni97UKS Polonez Wyszków38.00
6Nowak Bartosz98UKS 茳emka Siedlce39.34

Seria 9

1

Pliszka Maciej

97

UKS 茳emka Siedlce

36.02
2Rabek Tomasz97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.35.14
3Tymi雟ki Rafa97MKP Wodnik Bielsk Podl.33.57
4Traczyk Adam97UKS Polonez Wyszków35.00
5Goêbiewski Karol97UKS Polonez Wyszków36.00
6Talacha Marcin97UKS 茳emka Siedlce36.50


<< TOP >>
Nr  9
17/05/2008 - 11:35
100m zmienny  Kobiet11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Ka逝篡雟ka Natalia99KS Neptun Sokoów Podl.2:12.25
3Suchenek Alicja97UKS Polonez Wyszków1:55.90
4Misiak Karolina00KS Neptun Sokoów Podl.1:57.23

Seria 2

1

Kopi雟ka Izabela

98

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

1:54.00
2Miesza這 Paulina98KS Neptun Sokoów Podl.1:32.00
3Suchota Magdalena97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:25.47
4Wikie Angelika98UKS Ostroêka1:28.02
5Jagielska Klaudia97UKS Polonez Wyszków1:50.00


<< TOP >>
Nr  10
17/05/2008 - 11:40
100m zmienny  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Borysiewicz Bart這miej98KS Neptun Sokoów Podl.1:58.39
3Deluga Kacper97UKS Polonez Wyszków1:46.00
4Grzyb Dominik97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:46.72

Seria 2

1

Ba責yga Przemys豉w

99

UKS Ostroêka

1:41.34
2Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podl.1:41.00
3Remiszewski Pawe98KS Neptun Sokoów Podl.1:23.00
4Puszkarski Remigiusz97MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:23.68
5Jastrzêbski Bart這miej97UKS Polonez Wyszków1:41.00
6Goêbiewski Karol97UKS Polonez Wyszków1:42.00


<< TOP >>
Nr  11
17/05/2008 - 11:45
8 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12UKS Polonez Wyszków 3UKS Polonez Wyszków5:10.00
3Huragan Miêdzyrzec Podl.MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.3:05.00
4UKS Polonez Wyszków 4UKS Polonez Wyszków4:50.00
5Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.7:30.00


<< TOP >>
Nr  12
17/05/2008 - 11:55
8 x 50m Sztafeta Dow.  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


Seria 12Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.
3UKS Polonez Wyszków 2UKS Polonez Wyszków4:10.00
4UKS Polonez Wyszków 1UKS Polonez Wyszków5:00.00


<< TOP >>
Nr  13
17/05/2008 - 14:00
50m motylkowy  Kobiet12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 12Klimczuk Anna96MKP Wodnik Bielsk Podl.37.56
3Starzy雟ka Anna95MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.33.49
4Fr鉍zek Aleksandra95KS Neptun Sokoów Podl.35.50
5Mielczarczyk Ania95UKS Polonez Wyszków37.60


<< TOP >>
Nr  14
17/05/2008 - 14:00
50m motylkowy  Mê盧zyzn

12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 11Stokarski Pawe96UKS Polonez Wyszków42.00
2Truchel Miko豉j95UKS Polonez Wyszków35.60
3Szulerecki Pawe95UKS Ostroêka33.26
4Shereni Adrian95KS Neptun Sokoów Podl.35.00
5Sójka Jan96KS Neptun Sokoów Podl.38.00
6Deptu豉 Marek96UKS Polonez Wyszków43.00


<< TOP >>
Nr  15
17/05/2008 - 14:00
100m motylkowy  Kobiet14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 13Bardadyn Anna94KS Neptun Sokoów Podl.1:32.00


<< TOP >>
Nr  16
17/05/2008 - 14:05
100m motylkowy  Mê盧zyzn

14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Barnasiuk Micha92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:08.10
3Czrtoryjski Rados豉w90KS Neptun Sokoów Podl.1:07.00
4Klimczuk Karol92KS Neptun Sokoów Podl.1:07.00
5Mateusz lesik93UKS Polonez Wyszków1:12.33


<< TOP >>
Nr  17
17/05/2008 - 14:05
50m grzbietowy  Kobiet12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 11Sarnecka Ola96KS Neptun Sokoów Podl.45.00
2Kozon Kaja96UKS Polonez Wyszków41.00
3Karolewska Sandra96UKS Polonez Wyszków37.00
4Szyma雟ka Weronika96UKS Polonez Wyszków40.39
5Geski Wiktoria95UKS Polonez Wyszków41.23
6Rusak Martyna95KS Neptun Sokoów Podl.48.00


<< TOP >>
Nr  18
17/05/2008 - 14:05
50m grzbietowy  Mê盧zyzn

12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 12Popowski Jakub96KS Neptun Sokoów Podl.56.20
3Romaniuk Piotr95KS Neptun Sokoów Podl.39.00
4Boczkowski Jakub95KS Neptun Sokoów Podl.44.50
5Rusak Micha95KS Neptun Sokoów Podl.58.12

Seria 2

1

Kwiatkowski Kamil

95

UKS Polonez Wyszków

37.30
2Grzybowski Rafa95UKS Polonez Wyszków36.30
3Szulerecki Pawe95UKS Ostroêka34.20
4Radziszewski Jakub96MKP Wodnik Bielsk Podl.35.85
5Uzdowski Maksym95UKS Polonez Wyszków37.00
6Jakub Mi趾owski95UKS Masters Sokoów Podl.38.12


<< TOP >>
Nr  19
17/05/2008 - 14:10
100m grzbietowy  Kobiet14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Wilk Olga94KS Neptun Sokoów Podl.1:17.00
3Kieczka Marta92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:08.90
4Gryglas Dorota93KS Neptun Sokoów Podl.1:17.00
5Sójka Katarzyna94KS Neptun Sokoów Podl.1:29.00


<< TOP >>
Nr  20
17/05/2008 - 14:10
100m grzbietowy  Mê盧zyzn

14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Jurczyk Piotr94UKS Polonez Wyszków1:15.00
3Rola Krzysztof90KS Neptun Sokoów Podl.1:10.00
4Suchenek Adam93UKS Polonez Wyszków1:10.00


<< TOP >>
Nr  21
17/05/2008 - 14:15
50m klasyczny  Kobiet12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 12ζdniak Izabela96MKP Wodnik Bielsk Podl.46.29
3Szwed Agnieszka95MKP Wodnik Bielsk Podl.44.74
4Szyma雟ka Weronika96UKS Polonez Wyszków45.80

Seria 2

2

Kania Martyna

96

UKS Polonez Wyszków

44.00
3Remiszewska Magdalena95KS Neptun Sokoów Podl.43.00
4niada豉 Karolina96UKS Polonez Wyszków43.00
5Woniak Paulina96KS Neptun Sokoów Podl.44.00


<< TOP >>
Nr  22
17/05/2008 - 14:15
50m klasyczny  Mê盧zyzn

12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 12Borysiewicz Micha96KS Neptun Sokoów Podl.53.24
3Boczkowski Jakub95KS Neptun Sokoów Podl.46.00
4Grzybowski Maksym96UKS Polonez Wyszków48.00

Seria 2

2

Jakub Mi趾owski

95

UKS Masters Sokoów Podl.

43.45
3Kwiatkowski Hubert95UKS Polonez Wyszków39.99
4Rola Piotr95KS Neptun Sokoów Podl.40.00
5Tymi雟ki Kamil95MKP Wodnik Bielsk Podl.44.00


<< TOP >>
Nr  23
17/05/2008 - 14:20
100m klasyczny  Kobiet14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 13Wnuk Sylwia94MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:19.40
4Ko這dziejak Magdalena91KS Neptun Sokoów Podl.1:22.00


<< TOP >>
Nr  24
17/05/2008 - 14:20
100m klasyczny  Mê盧zyzn

14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 11Lech Tomasz91KS Neptun Sokoów Podl.1:26.80
2Lech Jakub88KS Neptun Sokoów Podl.1:16.00
3Gryglas Marek91KS Neptun Sokoów Podl.1:13.00
4Jab這雟ki Damian92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:15.00
5Kar這wicz Bartosz93UKS Polonez Wyszków1:18.00


<< TOP >>
Nr  25
17/05/2008 - 14:25
50m dowolny  Kobiet12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 11ζdniak Izabela96MKP Wodnik Bielsk Podl.44.36
2Woniak Paulina96KS Neptun Sokoów Podl.42.00
3Piekutin Anita96MKP Wodnik Bielsk Podl.41.52
4Sarnecka Ola96KS Neptun Sokoów Podl.42.00
5Sorokin Aleksandra96MKP Wodnik Bielsk Podl.43.00

Seria 2

1

Bartosiak Joanna

95

MKP Wodnik Bielsk Podl.

39.35
2Ko這s Maria96MKP Wodnik Bielsk Podl.36.97
3Geski Wiktoria95UKS Polonez Wyszków36.56
4Szwed Agnieszka95MKP Wodnik Bielsk Podl.36.78
5Paniutycz Julia96MKP Wodnik Bielsk Podl.37.07
6Perzyna Dominika96MKP Wodnik Bielsk Podl.41.48

Seria 3

1

Uzdowska Agata

96

UKS Polonez Wyszków

36.23
2Kozon Kaja96UKS Polonez Wyszków33.89
3Mielczarczyk Ania95UKS Polonez Wyszków32.95
4Kania Martyna96UKS Polonez Wyszków33.20
5Karolewska Sandra96UKS Polonez Wyszków34.50
6Florczuk Sylwia95MKP Wodnik Bielsk Podl.36.49


<< TOP >>
Nr  26
17/05/2008 - 14:30
50m dowolny  Mê盧zyzn

12 - 13 lat
Brak minimum


Seria 12Borysiewicz Micha96KS Neptun Sokoów Podl.46.28
3Stadnicki Krzysztof96MKP Wodnik Bielsk Podl.42.07
4Bedeniczuk Bartek95MKP Wodnik Bielsk Podl.42.34
5Popowski Jakub96KS Neptun Sokoów Podl.47.14

Seria 2

1

Sójka Jan

96

KS Neptun Sokoów Podl.

39.00
2Tymi雟ki Kamil95MKP Wodnik Bielsk Podl.37.94
3Grzybowski Maksym96UKS Polonez Wyszków36.65
4Deptu豉 Marek96UKS Polonez Wyszków37.00
5Wasilewski Rafa96MKP Wodnik Bielsk Podl.37.96
6Góral Damian96KS Neptun Sokoów Podl.40.00

Seria 3

1

Rola Piotr

95

KS Neptun Sokoów Podl.

34.00
2Kwiatkowski Kamil95UKS Polonez Wyszków32.90
3Shereni Adrian95KS Neptun Sokoów Podl.31.00
4Ostaszewski Damian95MKP Wodnik Bielsk Podl.32.09
5Romaniuk Piotr95KS Neptun Sokoów Podl.33.00
6Korman Jakub96KS Neptun Sokoów Podl.35.00

Seria 4

1

Rybo這wik Jan

96

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

30.15
2Truchel Miko豉j95UKS Polonez Wyszków29.90
3Jaszewski Marcin96UKS Polonez Wyszków29.30
4Grzybowski Rafa95UKS Polonez Wyszków29.88
5Uzdowski Maksym95UKS Polonez Wyszków30.00
6Kwiatkowski Hubert95UKS Polonez Wyszków30.70


<< TOP >>
Nr  27
17/05/2008 - 14:35
100m dowolny  Kobiet14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Doli雟ka Aneta90KS Neptun Sokoów Podl.1:09.00
3Golak Karolina94UKS Polonez Wyszków1:03.00
4Wnuk Sylwia94MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:09.00


<< TOP >>
Nr  28
17/05/2008 - 14:40
100m dowolny  Mê盧zyzn

14 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Lech Tomasz91KS Neptun Sokoów Podl.1:11.00
3Mateusz lesik93UKS Polonez Wyszków1:03.00
4Jurczyk Piotr94UKS Polonez Wyszków1:04.00

Seria 2

1

Lech Jakub

88

KS Neptun Sokoów Podl.

1:02.00
2Suchenek Adam93UKS Polonez Wyszków1:00.00
3Rzewnicki Kamil86KS Neptun Sokoów Podl.58.00
4Klimczuk Karol92KS Neptun Sokoów Podl.59.00
5Rola Krzysztof90KS Neptun Sokoów Podl.1:00.50
6D鉉rowski Kacper92UKS Polonez Wyszków1:03.00


<< TOP >>
Nr  29
17/05/2008 - 14:40
100m zmienny  Kobiet12 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Uzdowska Agata96UKS Polonez Wyszków1:32.00
3niada豉 Karolina96UKS Polonez Wyszków1:27.00
4Paniutycz Julia96MKP Wodnik Bielsk Podl.1:29.43

Seria 2

1

Remiszewska Magdalena

95

KS Neptun Sokoów Podl.

1:26.50
2Bardadyn Anna94KS Neptun Sokoów Podl.1:24.00
3Gryglas Dorota93KS Neptun Sokoów Podl.1:18.00
4Sójka Katarzyna94KS Neptun Sokoów Podl.1:24.00
5Klimczuk Anna96MKP Wodnik Bielsk Podl.1:24.25
6Fr鉍zek Aleksandra95KS Neptun Sokoów Podl.1:27.00

Seria 3

1

Starzy雟ka Anna

95

MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.

1:17.41
2Ko這dziejak Magdalena91KS Neptun Sokoów Podl.1:17.00
3Kieczka Marta92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:10.00
4Golak Karolina94UKS Polonez Wyszków1:14.49
5Wilk Olga94KS Neptun Sokoów Podl.1:17.00
6Doli雟ka Aneta90KS Neptun Sokoów Podl.1:18.00


<< TOP >>
Nr  30
17/05/2008 - 14:50
100m zmienny  Mê盧zyzn

12 lat i starsi
Brak minimum


Seria 11Stokarski Pawe96UKS Polonez Wyszków1:35.00
2Radziszewski Jakub96MKP Wodnik Bielsk Podl.1:21.59
3Rybo這wik Jan96MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:16.70
4Jaszewski Marcin96UKS Polonez Wyszków1:17.99
5Korman Jakub96KS Neptun Sokoów Podl.1:24.00
6Rusak Micha95KS Neptun Sokoów Podl.1:51.12

Seria 2

1

Kar這wicz Bartosz

93

UKS Polonez Wyszków

1:11.00
2Barnasiuk Micha92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:08.24
3Gryglas Marek91KS Neptun Sokoów Podl.1:06.00
4Jab這雟ki Damian92MKS Huragan Miêdzyrzec Podl.1:07.48
5Czrtoryjski Rados豉w90KS Neptun Sokoów Podl.1:09.00
6D鉉rowski Kacper92UKS Polonez Wyszków1:12.00


<< TOP >>
Nr  31
17/05/2008 - 14:55
8 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

12 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.
3KS Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.4:24.00
4UKS Polonez Wyszków 1UKS Polonez Wyszków4:45.00


<< TOP >>
Nr  32
17/05/2008 - 15:00
8 x 50m Sztafeta Dow.  Mê盧zyzn

12 lat i starsi
Brak minimum


Seria 12Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.
3KS Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.3:44.00
4UKS Polonez Wyszków 1UKS Polonez Wyszków4:25.00
5Neptun Sokoów Podl.KS Neptun Sokoów Podl.



Obs逝ga zawodów: SMS SwimArt Mylenice
Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków
www.swimart.pl
www.omegatiming.pl
swimart@op.pl
bohosiewicz@onet.eu