GPP w Ratownictwie Wodnym '08 Runda II Ruda Śl. | 15 Marzec 2008 - 9:00 |
Nr 1 15/03/2008 - 9:00 | 200m pływanie z przeszkodami Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Łukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 3:29.29 | |||
2 | Przyborowska Alicja | 92 | WOPR Słupsk | 3:16.19 | ||||
3 | Kreczmer Karolina | 93 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:10.00 | ||||
4 | Krzemińska Katarzyna | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:10.00 | ||||
5 | Łukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 3:28.58 | ||||
6 | Zborowska Anna | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:30.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Karnaszewska Ada | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 3:02.00 | |||
2 | Rogozińska Angelika | 90 | WOPR Radomsko | 3:00.00 | ||||
3 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 2:58.11 | ||||
4 | Skowrońska Daria | 92 | WOPR Ruda Śląska | 3:00.00 | ||||
5 | Kaczmarek Agnieszka | 91 | WOPR Konstantynów | 3:00.00 | ||||
6 | Rupocińka Weronika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 3:07.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:51.00 | |||
2 | Dziadek Krystyna | 91 | WOPR Tychy | 2:50.00 | ||||
3 | Gryczka Ewelina | 91 | WOPR OS Ostrołêka | 2:49.00 | ||||
4 | Kowolik Patrycja | 88 | WOPR Rybnik | 2:50.00 | ||||
5 | Remblewska Anna | 89 | WOPR Konstantynów | 2:50.00 | ||||
6 | Nowacka Dominika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:57.31 | ||||
Seria 4 | 1 | Kania Sandra | 91 | WOPR Tychy | 2:45.00 | |||
2 | Orzoł Katarzyna | 93 | WOPR OS Ostrołêka | 2:45.00 | ||||
3 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 2:40.50 | ||||
4 | Jabłońska Karolina | 90 | WOPR Radomsko | 2:43.00 | ||||
5 | Waszkiewicz Anna | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 2:45.00 | ||||
6 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 2:46.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:40.00 | |||
2 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 2:37.50 | ||||
3 | Bieniak Agnieszka | 87 | WOPR Rybnik | 2:35.00 | ||||
4 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 2:35.20 | ||||
5 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:40.00 | ||||
6 | Łukaszewicz Ewa | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 2:40.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 2:32.81 | |||
2 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:30.00 | ||||
3 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 2:28.70 | ||||
4 | Barucha Aleksandra | 90 | WOPR Ruda Śląska | 2:29.00 | ||||
5 | Otworowska Małgorzata | 90 | WOPR Rybnik | 2:30.00 | ||||
6 | Bobrowska Magda | 94 | WOPR Ostrołêka | 2:35.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 2:26.12 | |||
2 | Dawid Paulina | 92 | WOPR OS Ostrołêka | 2:26.00 | ||||
3 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 2:24.01 | ||||
4 | Suwiczak Agnieszka | 89 | Orły WOPR Poznań | 2:25.00 | ||||
5 | Borkowska Sylwia | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:26.00 | ||||
6 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 2:26.12 | ||||
Seria 8 | 1 | Gogolin Patrycja | 91 | WOPR Knurów | 2:22.00 | |||
2 | Fabisiak Liliana | 89 | Lubuskie WOPR | 2:19.45 | ||||
3 | Kot Marta | 89 | WOPR Ostrołêka | 2:15.60 | ||||
4 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 2:17.00 | ||||
5 | Fijałek Małgorzata | 84 | Orły WOPR Poznań | 2:20.00 | ||||
6 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Orły WOPR Poznań | 2:23.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 2 15/03/2008 - 9:30 | 200m pływanie z przeszkodami Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Sielski Ryszard | 37 | Środowiskowe Warszawskie WOPR | 4:05.00 | |||
3 | Olkowicz Arkadiusz | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:05.00 | ||||
4 | Przyłuski Witold | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:15.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 3:00.00 | |||
2 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:54.00 | ||||
3 | Wątroba-Sikorski Mirosław | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:48.00 | ||||
4 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 2:50.00 | ||||
5 | Dubiński Bogdan | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 3:00.00 | ||||
6 | Stêpniewski Mateusz | 91 | WOPR Radomsko | 3:00.10 | ||||
Seria 3 | 1 | Waldek Mateusz | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:46.00 | |||
2 | Małek Bartłomiej | 92 | WOPR Radomsko | 2:45.10 | ||||
3 | Tchórzewski Damian | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:45.00 | ||||
4 | Kaczmarek Łukasz | 88 | WOPR Konstantynów | 2:45.00 | ||||
5 | Bombis Tomasz | 92 | WOPR Ruda Śląska | 2:45.21 | ||||
6 | Pabijan Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:47.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 2:45.00 | |||
2 | Owczarek Przemysław | 92 | WOPR Radomsko | 2:38.65 | ||||
3 | Jaworski Maciej | 91 | WOPR Tychy | 2:35.00 | ||||
4 | Gołaszewski Damian | 91 | WOPR Ruda Śląska | 2:38.21 | ||||
5 | Skassa Andrzej | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:40.76 | ||||
6 | Siennicki Łukasz | 85 | WOPR OS Ostrołêka | 2:45.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Bobrowski Tomek | 91 | WOPR Ostrołêka | 2:35.00 | |||
2 | Stolarczyk Ariel | 85 | WOPR Katowice | 2:35.00 | ||||
3 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 2:32.00 | ||||
4 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:34.50 | ||||
5 | Wojda Tomasz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:35.00 | ||||
6 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 2:35.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Buda Bartosz | 91 | WOPR Radomsko | 2:30.10 | |||
2 | Jaskólski Łukasz | 92 | WOPR Ostrołêka | 2:30.00 | ||||
3 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 2:30.00 | ||||
4 | Jóźwiak Artur | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:30.00 | ||||
5 | Gołaszewski Adrian | 90 | WOPR Ruda Śląska | 2:30.02 | ||||
6 | Omozik Jolanta | 87 | WOPR Zabrze | 2:31.73 | ||||
Seria 7 | 1 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 2:25.59 | |||
2 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 2:25.00 | ||||
3 | Idzikowski Jan | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:24.00 | ||||
4 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:24.70 | ||||
5 | Iskra Paweł | 84 | WOPR Tychy | 2:25.00 | ||||
6 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 2:28.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Sokołowski Patric | 92 | WOPR Zabrze | 2:22.10 | |||
2 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 2:21.22 | ||||
3 | Krzyżan Ryszard | 93 | Orły WOPR Poznań | 2:20.00 | ||||
4 | Kurek Piotr | 81 | Orły WOPR Poznań | 2:20.00 | ||||
5 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 2:22.00 | ||||
6 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:23.55 | ||||
Seria 9 | 1 | Kozioł Tomasz | 84 | WOPR Tychy | 2:16.00 | |||
2 | Zając Roger | 84 | Beskidzkie WOPR | 2:14.90 | ||||
3 | Majchrzak Paweł | 83 | Orły WOPR Poznań | 2:13.00 | ||||
4 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 2:14.50 | ||||
5 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 2:15.00 | ||||
6 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 2:18.50 | ||||
Seria 10 | 1 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 2:12.00 | |||
2 | Bober Bartłomiej | 83 | WOPR Knurów | 2:12.00 | ||||
3 | Niegot Mateusz | 90 | WOPR Ruda Śląska | 2:11.23 | ||||
4 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 2:11.37 | ||||
5 | Kot Maciej | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:12.00 | ||||
6 | Cygan Sebastian | 91 | WOPR Knurów | 2:12.50 | ||||
Seria 11 | 1 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 2:10.70 | |||
2 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Orły WOPR Poznań | 2:10.00 | ||||
3 | Kotlarski Marcin | 89 | Orły WOPR Poznań | 2:09.00 | ||||
4 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Orły WOPR Poznań | 2:09.00 | ||||
5 | Majchrzak Łukasz | 87 | WOPR Tychy | 2:10.00 | ||||
6 | Wiencek Tomasz | 90 | WOPR Rybnik | 2:11.00 | ||||
Seria 12 | 1 | Lindner Szymon | 88 | WOPR Rybnik | 2:07.25 | |||
2 | Ałasa Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 2:07.00 | ||||
3 | Kaliszewski Maciej | 91 | WOPR Szczytno 4K | 2:05.00 | ||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 2:05.07 | ||||
5 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 2:07.11 | ||||
6 | Szczypiński Marcin | 86 | WOPR Katowice | 2:09.00 | ||||
Seria 13 | 1 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 2:01.50 | |||
2 | Dziechcierewicz Paweł | 84 | WOPR Lublin | 2:00.00 | ||||
3 | Figielski Grzegorz | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:15.00 | ||||
4 | Prêdki Sławomir | 77 | WOPR Knurów | 1:59.60 | ||||
5 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 2:00.30 | ||||
6 | Styrzyński Adrian | 87 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:03.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 3 15/03/2008 - 10:15 | 50m ratowanie manekina Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Łukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 1:16.20 | |||
2 | Przyborowska Alicja | 92 | WOPR Słupsk | 55.30 | ||||
3 | Kania Sandra | 91 | WOPR Tychy | 55.00 | ||||
4 | Kaczmarek Agnieszka | 91 | WOPR Konstantynów | 55.00 | ||||
5 | Łukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 1:06.16 | ||||
Seria 2 | 1 | Zborowska Anna | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 55.00 | |||
2 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 54.99 | ||||
3 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 54.20 | ||||
4 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 54.20 | ||||
5 | Kreczmer Karolina | 93 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 55.00 | ||||
6 | Dziadek Krystyna | 91 | WOPR Tychy | 55.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 53.80 | |||
2 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 53.60 | ||||
3 | Karnaszewska Ada | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 53.00 | ||||
4 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 53.20 | ||||
5 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 53.70 | ||||
6 | Walczak Anna | 90 | WOPR Radomsko | 54.20 | ||||
Seria 4 | 1 | Orzoł Katarzyna | 93 | WOPR OS Ostrołêka | 53.00 | |||
2 | Rogozińska Angelika | 90 | WOPR Radomsko | 52.10 | ||||
3 | Madej Sylwia | 86 | WOPR Wrocław | 50.20 | ||||
4 | Skowrońska Daria | 92 | WOPR Ruda Śląska | 52.01 | ||||
5 | Gryczka Ewelina | 91 | WOPR OS Ostrołêka | 53.00 | ||||
6 | Dobrzańska Alicja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 53.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Bobrowska Magda | 94 | WOPR Ostrołêka | 50.00 | |||
2 | Styrzyńska Sandra | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 50.00 | ||||
3 | Waszkiewicz Anna | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 49.00 | ||||
4 | Gaik Sylwia | 92 | WOPR Radomsko | 49.58 | ||||
5 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 50.00 | ||||
6 | Remblewska Anna | 89 | WOPR Konstantynów | 50.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Załuska Olga | 89 | WOPR Knurów | 48.50 | |||
2 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 48.20 | ||||
3 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 47.40 | ||||
4 | Wróbel Patrycja | 92 | WOPR Ruda Śląska | 48.01 | ||||
5 | Jabłońska Karolina | 90 | WOPR Radomsko | 48.40 | ||||
6 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 48.77 | ||||
Seria 7 | 1 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 47.00 | |||
2 | Borkowska Sylwia | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 46.90 | ||||
3 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 46.11 | ||||
4 | Rupocińka Weronika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 46.57 | ||||
5 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 47.00 | ||||
6 | Śniecińska Agnieszka | 93 | WOPR Knurów | 47.20 | ||||
Seria 8 | 1 | Kot Marta | 89 | WOPR Ostrołêka | 46.00 | |||
2 | Dawid Paulina | 92 | WOPR OS Ostrołêka | 44.00 | ||||
3 | Biskupska Alina | 88 | Orły WOPR Poznań | 43.00 | ||||
4 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 43.59 | ||||
5 | Kowolik Patrycja | 88 | WOPR Rybnik | 45.00 | ||||
6 | Nowacka Dominika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 46.00 | ||||
Seria 9 | 1 | Fabisiak Liliana | 89 | Lubuskie WOPR | 41.20 | |||
2 | Bieniak Agnieszka | 87 | WOPR Rybnik | 41.00 | ||||
3 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 39.00 | ||||
4 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 39.97 | ||||
5 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 41.00 | ||||
6 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 42.22 | ||||
<< TOP >> |
Nr 4 15/03/2008 - 10:30 | 50m ratowanie manekina Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Sielski Ryszard | 37 | Środowiskowe Warszawskie WOPR | 1:10.00 | |||
3 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 52.00 | ||||
4 | Grabowski Łukasz | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 53.83 | ||||
Seria 2 | 1 | Ziêba Patryk | 92 | WOPR Ruda Śląska | 50.10 | |||
2 | Przyłuski Witold | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 50.00 | ||||
3 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 48.00 | ||||
4 | Kurek Piotr | 81 | Orły WOPR Poznań | 48.00 | ||||
5 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 50.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Dziadkiewicz Damian | 93 | WOPR Radomsko | 46.20 | |||
2 | Trzaska Maciej | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 46.00 | ||||
3 | Jaskólski Łukasz | 92 | WOPR Ostrołêka | 46.00 | ||||
4 | Figielski Grzegorz | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 46.00 | ||||
5 | Szulc Rafał | 88 | WOPR Konstantynów | 46.00 | ||||
6 | Woźnicki Roger | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 46.76 | ||||
Seria 4 | 1 | Socha Paweł | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 44.75 | |||
2 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 44.34 | ||||
3 | Dąbrowski Krystian | 90 | WOPR Szczytno 4K | 44.20 | ||||
4 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 44.26 | ||||
5 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 44.55 | ||||
6 | Tomecki Bartosz | 91 | WOPR Ruda Śląska | 45.15 | ||||
Seria 5 | 1 | Siennicki Łukasz | 85 | WOPR OS Ostrołêka | 44.00 | |||
2 | Skassa Andrzej | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 43.11 | ||||
3 | Wątroba-Sikorski Mirosław | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 43.00 | ||||
4 | Jaworski Maciej | 91 | WOPR Tychy | 43.00 | ||||
5 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 43.50 | ||||
6 | Idzikowski Jan | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 44.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 43.00 | |||
2 | Waldek Mateusz | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 42.51 | ||||
3 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 42.20 | ||||
4 | Owczarek Przemysław | 92 | WOPR Radomsko | 42.23 | ||||
5 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 43.00 | ||||
6 | Dubiński Bogdan | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 43.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Czupryn Jacek | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 42.00 | |||
2 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 42.00 | ||||
3 | Małek Bartłomiej | 92 | WOPR Radomsko | 41.50 | ||||
4 | Buda Bartosz | 91 | WOPR Radomsko | 41.60 | ||||
5 | Bobrowski Tomek | 91 | WOPR Ostrołêka | 42.00 | ||||
6 | Stêpniewski Mateusz | 91 | WOPR Radomsko | 42.10 | ||||
Seria 8 | 1 | Maczuch Paweł | 90 | WOPR Ruda Śląska | 41.26 | |||
2 | Stolarczyk Ariel | 85 | WOPR Katowice | 41.00 | ||||
3 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 40.61 | ||||
4 | Okolus Paweł | 89 | Beskidzkie WOPR | 41.00 | ||||
5 | Tchórzewski Damian | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 41.00 | ||||
6 | Pabijan Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 41.29 | ||||
Seria 9 | 1 | Kubicki Andrzej | 89 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 40.00 | |||
2 | Kot Maciej | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 40.00 | ||||
3 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 40.00 | ||||
4 | Kuzia Kamil | 90 | WOPR Ruda Śląska | 40.00 | ||||
5 | Mańka Mateusz | 90 | Orły WOPR Poznań | 40.00 | ||||
6 | Jêdrzejczak Piotr | 90 | WOPR Radomsko | 40.40 | ||||
Seria 10 | 1 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 39.10 | |||
2 | Godziek Marek | 90 | WOPR Ruda Śląska | 38.90 | ||||
3 | Cygan Sebastian | 91 | WOPR Knurów | 38.50 | ||||
4 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 38.89 | ||||
5 | Wojda Tomasz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 39.00 | ||||
6 | Nowiński Wojciech | 84 | WOPR Zabrze | 39.15 | ||||
Seria 11 | 1 | Iskra Paweł | 84 | WOPR Tychy | 38.30 | |||
2 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 38.00 | ||||
3 | Jóźwiak Artur | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 38.00 | ||||
4 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Orły WOPR Poznań | 38.00 | ||||
5 | Werner Krzysztof | 83 | WOPR Wrocław | 38.20 | ||||
6 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 38.45 | ||||
Seria 12 | 1 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 37.44 | |||
2 | Zostawa Paweł | 90 | WOPR Rybnik | 37.00 | ||||
3 | Baran Marcin | 91 | WOPR Knurów | 37.00 | ||||
4 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 37.00 | ||||
5 | Kaliszewski Maciej | 91 | WOPR Szczytno 4K | 37.29 | ||||
6 | Mêżyk Edward | 84 | WOPR Wrocław | 37.50 | ||||
Seria 13 | 1 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 36.10 | |||
2 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 35.60 | ||||
3 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 35.50 | ||||
4 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 35.53 | ||||
5 | Górski Bartosz | 88 | Orły WOPR Poznań | 36.00 | ||||
6 | Piekara Paweł | 88 | WOPR Knurów | 36.20 | ||||
Seria 14 | 1 | Czerski Jacek | 89 | WOPR Wrocław | 35.12 | |||
2 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 35.00 | ||||
3 | Styrzyński Adrian | 87 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 35.00 | ||||
4 | Ałasa Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 35.00 | ||||
5 | Majchrzak Łukasz | 87 | WOPR Tychy | 35.00 | ||||
6 | Sokołowski Patric | 92 | WOPR Zabrze | 35.14 | ||||
Seria 15 | 1 | Dziechcierewicz Paweł | 84 | WOPR Lublin | 34.78 | |||
2 | Szczypiński Marcin | 86 | WOPR Katowice | 34.20 | ||||
3 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 33.80 | ||||
4 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 34.10 | ||||
5 | Kaczmarek Łukasz | 88 | WOPR Konstantynów | 34.50 | ||||
6 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 35.00 | ||||
Seria 16 | 1 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 33.76 | |||
2 | Wiśniewski Damian | 83 | Beskidzkie WOPR | 33.60 | ||||
3 | Androsz Robert | 86 | WOPR Rybnik | 31.14 | ||||
4 | Bober Bartłomiej | 83 | WOPR Knurów | 31.53 | ||||
5 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 33.62 | ||||
6 | Prêdki Sławomir | 77 | WOPR Knurów | 33.80 | ||||
<< TOP >> |
Nr 5 15/03/2008 - 11:00 | 100m ratowanie kombinowane Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Łukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 2:14.00 | |||
3 | Kaczmarek Agnieszka | 91 | WOPR Konstantynów | 2:00.00 | ||||
4 | Łukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 2:10.30 | ||||
Seria 2 | 2 | Przyborowska Alicja | 92 | WOPR Słupsk | 1:50.10 | |||
3 | Łukaszewicz Ewa | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:50.00 | ||||
4 | Remblewska Anna | 89 | WOPR Konstantynów | 1:50.00 | ||||
5 | Krzemińska Katarzyna | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:55.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 1:49.50 | |||
2 | Dobrzańska Alicja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:49.00 | ||||
3 | Orzoł Katarzyna | 93 | WOPR OS Ostrołêka | 1:48.00 | ||||
4 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 1:48.72 | ||||
5 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:49.00 | ||||
6 | Gryczka Ewelina | 91 | WOPR OS Ostrołêka | 1:50.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 1:45.50 | |||
2 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:45.00 | ||||
3 | Waszkiewicz Anna | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:45.00 | ||||
4 | Styrzyńska Sandra | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:45.00 | ||||
5 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 1:45.50 | ||||
6 | Jabłońska Karolina | 90 | WOPR Radomsko | 1:45.66 | ||||
Seria 5 | 1 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:43.00 | |||
2 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:41.70 | ||||
3 | Bobrowska Magda | 94 | WOPR Ostrołêka | 1:40.00 | ||||
4 | Borkowska Sylwia | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:40.00 | ||||
5 | Gaik Sylwia | 92 | WOPR Radomsko | 1:42.00 | ||||
6 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:44.77 | ||||
Seria 6 | 1 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 1:35.50 | |||
2 | Dawid Paulina | 92 | WOPR OS Ostrołêka | 1:34.00 | ||||
3 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:29.65 | ||||
4 | Biskupska Alina | 88 | Orły WOPR Poznań | 1:32.00 | ||||
5 | Nowak Monika | 90 | WOPR Rybnik | 1:35.00 | ||||
6 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:38.03 | ||||
Seria 7 | 1 | Kot Marta | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:26.00 | |||
2 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 1:20.00 | ||||
3 | Skutela Martyna | 91 | WOPR Ruda Śląska | 1:14.20 | ||||
4 | Barucha Aleksandra | 90 | WOPR Ruda Śląska | 1:15.10 | ||||
5 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 1:24.25 | ||||
6 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:29.11 | ||||
<< TOP >> |
Nr 6 15/03/2008 - 11:20 | 100m ratowanie kombinowane Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Olkowicz Arkadiusz | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:55.00 | |||
3 | Dziadkiewicz Damian | 93 | WOPR Radomsko | 1:47.20 | ||||
4 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:48.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Woźnicki Roger | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:42.00 | |||
2 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 1:40.36 | ||||
3 | Jêdrzejczak Piotr | 90 | WOPR Radomsko | 1:40.00 | ||||
4 | Grabowski Łukasz | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:40.00 | ||||
5 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:41.00 | ||||
6 | Dubiński Bogdan | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:45.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Dąbrowski Krystian | 90 | WOPR Szczytno 4K | 1:38.60 | |||
2 | Małek Bartłomiej | 92 | WOPR Radomsko | 1:35.30 | ||||
3 | Siennicki Łukasz | 85 | WOPR OS Ostrołêka | 1:35.00 | ||||
4 | Mańka Mateusz | 90 | Orły WOPR Poznań | 1:35.00 | ||||
5 | Jaskólski Łukasz | 92 | WOPR Ostrołêka | 1:36.00 | ||||
6 | Socha Paweł | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:40.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Buda Bartosz | 91 | WOPR Radomsko | 1:31.50 | |||
2 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:31.00 | ||||
3 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 1:30.15 | ||||
4 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:31.00 | ||||
5 | Trzaska Maciej | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:31.00 | ||||
6 | Bobrowski Tomek | 91 | WOPR Ostrołêka | 1:33.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Czupryn Jacek | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:30.00 | |||
2 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 1:30.00 | ||||
3 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 1:29.00 | ||||
4 | Skassa Andrzej | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:29.00 | ||||
5 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:30.00 | ||||
6 | Idzikowski Jan | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:30.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Okolus Paweł | 89 | Beskidzkie WOPR | 1:28.00 | |||
2 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:27.00 | ||||
3 | Stolarczyk Ariel | 85 | WOPR Katowice | 1:25.50 | ||||
4 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:25.77 | ||||
5 | Kubicki Andrzej | 89 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:27.83 | ||||
6 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 1:28.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 1:25.00 | |||
2 | Kaliszewski Maciej | 91 | WOPR Szczytno 4K | 1:22.35 | ||||
3 | Wiencek Tomasz | 90 | WOPR Rybnik | 1:22.00 | ||||
4 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 1:22.05 | ||||
5 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:25.00 | ||||
6 | Jóźwiak Artur | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:25.20 | ||||
Seria 8 | 1 | Lindner Szymon | 88 | WOPR Rybnik | 1:21.00 | |||
2 | Kotlarski Marcin | 89 | Orły WOPR Poznań | 1:20.00 | ||||
3 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:20.00 | ||||
4 | Górski Bartosz | 88 | Orły WOPR Poznań | 1:20.00 | ||||
5 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 1:20.00 | ||||
6 | Zając Roger | 84 | Beskidzkie WOPR | 1:21.90 | ||||
Seria 9 | 1 | Baran Marcin | 91 | WOPR Knurów | 1:17.50 | |||
2 | Ałasa Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:17.00 | ||||
3 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 1:16.50 | ||||
4 | Czerski Jacek | 89 | WOPR Wrocław | 1:16.90 | ||||
5 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 1:17.20 | ||||
6 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 1:18.00 | ||||
Seria 10 | 1 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 1:15.00 | |||
2 | Szczypiński Marcin | 86 | WOPR Katowice | 1:14.50 | ||||
3 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 1:12.10 | ||||
4 | Wiśniewski Damian | 83 | Beskidzkie WOPR | 1:12.60 | ||||
5 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 1:14.50 | ||||
6 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 1:15.30 | ||||
Seria 11 | 1 | Androsz Robert | 86 | WOPR Rybnik | 1:11.00 | |||
2 | Dziechcierewicz Paweł | 84 | WOPR Lublin | 1:09.10 | ||||
3 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 1:05.00 | ||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 1:06.80 | ||||
5 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 1:10.39 | ||||
6 | Bober Bartłomiej | 83 | WOPR Knurów | 1:12.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 7 15/03/2008 - 11:50 | 100m ratowanie w płetwach Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Orzoł Katarzyna | 93 | WOPR OS Ostrołêka | 1:45.00 | |||
3 | Łukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 1:42.00 | ||||
4 | Gryczka Ewelina | 91 | WOPR OS Ostrołêka | 1:45.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Łukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 1:40.40 | |||
2 | Przyborowska Alicja | 92 | WOPR Słupsk | 1:35.20 | ||||
3 | Rogozińska Angelika | 90 | WOPR Radomsko | 1:32.58 | ||||
4 | Kaczmarek Agnieszka | 91 | WOPR Konstantynów | 1:35.00 | ||||
5 | Walczak Anna | 90 | WOPR Radomsko | 1:39.57 | ||||
6 | Waszkiewicz Anna | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:41.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Dawid Paulina | 92 | WOPR OS Ostrołêka | 1:32.00 | |||
2 | Remblewska Anna | 89 | WOPR Konstantynów | 1:30.00 | ||||
3 | Karnaszewska Ada | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:30.00 | ||||
4 | Rupocińka Weronika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:30.00 | ||||
5 | Gaik Sylwia | 92 | WOPR Radomsko | 1:30.30 | ||||
6 | Nowacka Dominika | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:32.13 | ||||
Seria 4 | 1 | Jabłońska Karolina | 90 | WOPR Radomsko | 1:29.54 | |||
2 | Kreczmer Karolina | 93 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:28.00 | ||||
3 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 1:26.20 | ||||
4 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:27.46 | ||||
5 | Krzemińska Katarzyna | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:28.00 | ||||
6 | Zborowska Anna | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:30.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Łukaszewicz Ewa | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:25.00 | |||
2 | Dobrzańska Alicja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:24.00 | ||||
3 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 1:23.90 | ||||
4 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 1:23.90 | ||||
5 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:24.11 | ||||
6 | Suwiczak Agnieszka | 89 | Orły WOPR Poznań | 1:25.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 1:21.10 | |||
2 | Wróbel Patrycja | 92 | WOPR Ruda Śląska | 1:20.03 | ||||
3 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:20.00 | ||||
4 | Bobrowska Magda | 94 | WOPR Ostrołêka | 1:20.00 | ||||
5 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:20.98 | ||||
6 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:23.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:20.00 | |||
2 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.00 | ||||
3 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:18.00 | ||||
4 | Madej Sylwia | 86 | WOPR Wrocław | 1:18.10 | ||||
5 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 1:19.50 | ||||
6 | Styrzyńska Sandra | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:20.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Załuska Olga | 89 | WOPR Knurów | 1:17.00 | |||
2 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:15.72 | ||||
3 | Kowolik Patrycja | 88 | WOPR Rybnik | 1:15.00 | ||||
4 | Otworowska Małgorzata | 90 | WOPR Rybnik | 1:15.00 | ||||
5 | Śniecińska Agnieszka | 93 | WOPR Knurów | 1:16.00 | ||||
6 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:17.32 | ||||
Seria 9 | 1 | Kot Marta | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:15.00 | |||
2 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 1:12.65 | ||||
3 | Bieniak Agnieszka | 87 | WOPR Rybnik | 1:12.00 | ||||
4 | Gogolin Patrycja | 91 | WOPR Knurów | 1:12.50 | ||||
5 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:14.24 | ||||
6 | Biskupska Alina | 88 | Orły WOPR Poznań | 1:15.00 | ||||
Seria 10 | 1 | Nowak Monika | 90 | WOPR Rybnik | 1:11.00 | |||
2 | Fijałek Małgorzata | 84 | Orły WOPR Poznań | 1:08.00 | ||||
3 | Barucha Aleksandra | 90 | WOPR Ruda Śląska | 1:02.21 | ||||
4 | Skutela Martyna | 91 | WOPR Ruda Śląska | 1:02.53 | ||||
5 | Fabisiak Liliana | 89 | Lubuskie WOPR | 1:08.43 | ||||
6 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Orły WOPR Poznań | 1:12.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 8 15/03/2008 - 12:10 | 100m ratowanie w płetwach Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:40.00 | |||
3 | Grabowski Łukasz | 91 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:35.99 | ||||
4 | Woźnicki Roger | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:36.00 | ||||
5 | Kozioł Tomasz | 84 | WOPR Tychy | 1:55.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Dziadkiewicz Damian | 93 | WOPR Radomsko | 1:33.40 | |||
2 | Ziêba Patryk | 92 | WOPR Ruda Śląska | 1:30.20 | ||||
3 | Tchórzewski Damian | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:26.66 | ||||
4 | Sielski Ryszard | 37 | Środowiskowe Warszawskie WOPR | 1:30.00 | ||||
5 | Siennicki Łukasz | 85 | WOPR OS Ostrołêka | 1:33.00 | ||||
6 | Trzaska Maciej | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:35.33 | ||||
Seria 3 | 1 | Kubicki Andrzej | 89 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:22.00 | |||
2 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:22.00 | ||||
3 | Waldek Mateusz | 90 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:21.54 | ||||
4 | Pabijan Grzegorz | 88 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | 1:21.84 | ||||
5 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:22.00 | ||||
6 | Przyłuski Witold | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:25.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Socha Paweł | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.00 | |||
2 | Jaskólski Łukasz | 92 | WOPR Ostrołêka | 1:18.00 | ||||
3 | Owczarek Przemysław | 92 | WOPR Radomsko | 1:17.27 | ||||
4 | Bobrowski Tomek | 91 | WOPR Ostrołêka | 1:18.00 | ||||
5 | Olkowicz Arkadiusz | 91 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:18.00 | ||||
6 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:20.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Omozik Jolanta | 87 | WOPR Zabrze | 1:16.98 | |||
2 | Krzyżan Ryszard | 93 | Orły WOPR Poznań | 1:15.00 | ||||
3 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 1:15.00 | ||||
4 | Figielski Grzegorz | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:15.00 | ||||
5 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:15.66 | ||||
6 | Dubiński Bogdan | 53 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:17.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:13.90 | |||
2 | Mańka Mateusz | 90 | Orły WOPR Poznań | 1:12.00 | ||||
3 | Bombis Tomasz | 92 | WOPR Ruda Śląska | 1:10.23 | ||||
4 | Kot Maciej | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:12.00 | ||||
5 | Stêpniewski Mateusz | 91 | WOPR Radomsko | 1:12.10 | ||||
6 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 1:15.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 1:10.12 | |||
2 | Stolarczyk Ariel | 85 | WOPR Katowice | 1:10.00 | ||||
3 | Nowiński Wojciech | 84 | WOPR Zabrze | 1:08.15 | ||||
4 | Szulc Rafał | 88 | WOPR Konstantynów | 1:09.00 | ||||
5 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 1:10.00 | ||||
6 | Sokołowski Patric | 92 | WOPR Zabrze | 1:10.12 | ||||
Seria 8 | 1 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 1:05.00 | |||
2 | Górski Bartosz | 88 | Orły WOPR Poznań | 1:05.00 | ||||
3 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 1:05.00 | ||||
4 | Wojda Tomasz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:05.00 | ||||
5 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Orły WOPR Poznań | 1:05.00 | ||||
6 | Czupryn Jacek | 88 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:06.00 | ||||
Seria 9 | 1 | Zostawa Paweł | 90 | WOPR Rybnik | 1:04.00 | |||
2 | Okolus Paweł | 89 | Beskidzkie WOPR | 1:03.30 | ||||
3 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:02.69 | ||||
4 | Majchrzak Łukasz | 87 | WOPR Tychy | 1:03.00 | ||||
5 | Cygan Sebastian | 91 | WOPR Knurów | 1:04.00 | ||||
6 | Zając Roger | 84 | Beskidzkie WOPR | 1:04.90 | ||||
Seria 10 | 1 | Kaczmarek Łukasz | 88 | WOPR Konstantynów | 1:02.00 | |||
2 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 1:01.00 | ||||
3 | Godziek Marek | 90 | WOPR Ruda Śląska | 1:00.25 | ||||
4 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:01.00 | ||||
5 | Gołaszewski Damian | 91 | WOPR Ruda Śląska | 1:01.03 | ||||
6 | Tomecki Bartosz | 91 | WOPR Ruda Śląska | 1:02.36 | ||||
Seria 11 | 1 | Wiencek Tomasz | 90 | WOPR Rybnik | 1:00.00 | |||
2 | Kotlarski Marcin | 89 | Orły WOPR Poznań | 1:00.00 | ||||
3 | Piekara Paweł | 88 | WOPR Knurów | 1:00.00 | ||||
4 | Styrzyński Adrian | 87 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:00.00 | ||||
5 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Orły WOPR Poznań | 1:00.00 | ||||
6 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 1:00.20 | ||||
Seria 12 | 1 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 59.60 | |||
2 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 59.03 | ||||
3 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 59.00 | ||||
4 | Gołaszewski Adrian | 90 | WOPR Ruda Śląska | 59.01 | ||||
5 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 59.20 | ||||
6 | Lindner Szymon | 88 | WOPR Rybnik | 59.80 | ||||
Seria 13 | 1 | Czerski Jacek | 89 | WOPR Wrocław | 58.50 | |||
2 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 58.00 | ||||
3 | Mêżyk Edward | 84 | WOPR Wrocław | 57.80 | ||||
4 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 57.90 | ||||
5 | Maczuch Paweł | 90 | WOPR Ruda Śląska | 58.22 | ||||
6 | Dąbrowski Krystian | 90 | WOPR Szczytno 4K | 58.74 | ||||
Seria 14 | 1 | Kuzia Kamil | 90 | WOPR Ruda Śląska | 57.20 | |||
2 | Werner Krzysztof | 83 | WOPR Wrocław | 56.10 | ||||
3 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 53.66 | ||||
4 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 55.02 | ||||
5 | Wiśniewski Damian | 83 | Beskidzkie WOPR | 57.00 | ||||
6 | Prêdki Sławomir | 77 | WOPR Knurów | 57.70 | ||||
<< TOP >> |
Nr 9 15/03/2008 - 12:45 | 4 x 50m Sztafeta z przeszkodami Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | WOPR Słupsk | WOPR Słupsk | |||||
2 | WOPR Radomsko | WOPR Radomsko | ||||||
Gaik Sylwia, Walczak Anna, Rogozińska Angelika, Jabłońska Karolina | ||||||||
3 | WOPR OS Ostrołêka | WOPR OS Ostrołêka | ||||||
4 | Orły WOPR Poznań | Orły WOPR Poznań | ||||||
Fijałek Małgorzata, Suwiczak Agnieszka, Kaczmarek Agnieszka, Biskupska Alina | ||||||||
5 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | ||||||
Borkowska Sylwia, Karnaszewska Ada, Nowacka Dominika, Rupocińka Weronika | ||||||||
Seria 2 | 1 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:20.00 | ||||
Bartczak Anna, Dêbska Katarzyna, Szymczak Marta, Styrzyńska Sandra | ||||||||
2 | WOPR Knurów | WOPR Knurów | 2:16.00 | |||||
Śniecińska Agnieszka, Załuska Olga, Gogolin Patrycja | ||||||||
3 | WOPR Rybnik | WOPR Rybnik | 2:11.00 | |||||
4 | Lubuskie WOPR | Lubuskie WOPR | 2:14.26 | |||||
Fabisiak Liliana, Smykowska Katarzyna, Nożewska Paulina, Stadnik Karolina | ||||||||
5 | WOPR Wrocław 1 | WOPR Wrocław | 2:18.50 | |||||
Bielecka Magdalena, Kułak Monika, Chojcan Joanna, Zatka Paulina | ||||||||
6 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 2:40.00 | |||||
<< TOP >> |
Nr 10 15/03/2008 - 12:50 | 4 x 50m Sztafeta z przeszkodami Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Pałac Młodzieży Warszawa 2 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | |||||
Idzikowski Jan, Skassa Andrzej, Wątroba-Sikorski Mirosław, Waldek Mateusz | ||||||||
3 | WOPR Radomsko | WOPR Radomsko | ||||||
Małek Bartłomiej, Stêpniewski Mateusz, Jêdrzejczak Piotr, Buda Bartosz | ||||||||
4 | Pałac Młodzieży Warszawa 1 | Pałac Młodzieży Warszawa ŚWWOP | ||||||
Ałasa Grzegorz, Pabijan Grzegorz, Kubicki Andrzej, Tchórzewski Damian | ||||||||
Seria 2 | 1 | Orły WOPR Poznań | Orły WOPR Poznań |
|||||
Kotlarski Marcin, Kolendowicz Łukasz, Majchrzak Paweł, Małecki-Owczarek Oskar | ||||||||
2 | WOPR Szczytno 4K | WOPR Szczytno 4K | 2:39.00 | |||||
Kaliszewski Maciej, Kosiński Wojciech, Dąbrowski Krystian, Kosiński Michał | ||||||||
3 | WOPR Rybnik | WOPR Rybnik | 2:05.00 | |||||
4 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 2:20.00 | |||||
5 | WOPR OS Ostrołêka | WOPR OS Ostrołêka | ||||||
Seria 3 | 1 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:55.00 | ||||
Sass Mateusz, Jóźwiak Artur, Szczepaniak Bartosz, Styrzyński Adrian | ||||||||
2 | WOPR Tychy | WOPR Tychy | 1:50.00 | |||||
Iskra Paweł, Jaworski Maciej, Kozioł Tomasz, Majchrzak Łukasz | ||||||||
3 | WOPR Knurów | WOPR Knurów | 1:48.00 | |||||
Bober Bartłomiej, Baran Marcin, Cygan Sebastian, Prêdki Sławomir | ||||||||
4 | WOPR Wrocław 1 | WOPR Wrocław | 1:48.60 | |||||
Szkudlarek Paweł, Czerski Jacek, Piątkowski Jakub, Stawiany Mateusz | ||||||||
5 | WOPR Wrocław 2 | WOPR Wrocław | 1:50.35 | |||||
Kurza Michał, Mêżyk Edward, Krêcigłowa Adam, Werner Krzysztof | ||||||||
6 | WOPR Zabrze | WOPR Zabrze | 2:00.00 | |||||
Sokołowski Patric, Nowiński Wojciech, Kieres Michał, Dzieniszewski Michał | ||||||||
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |